Adana - Ankara arası otobüs bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 39,42TL
Yolculuk süresi 7 sa 23 dk
Günlük bağlantılar 70
İlk kalkış: 23:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 389km

Virail ile Adana konumundan Ankara konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Adana Ankara arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Adana konumundan Ankara konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Adana konumundan Ankara konumuna, sadece 6,00 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 13,83 TL civarındadır.

Otobüsle Ankara konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Adana konumundan Ankara konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Adana Otogarı ve Aşti istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Adana - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 95 TL94 TL Tümünü gör 74 TL Tümünü gör Tümünü gör

Adana ilinden Ankara iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Adana konumundan Ankara konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 4 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Adana - Ankara hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Adana konumundan Ankara konumuna ulaşmak ortlama 7 hours and 7 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 7 hours olur. İlk otobüs Adana konumundan saat 08:03 olduğunda ,sonuncusu ise 23:08 olduğunda hareket eder.

Adana konumundan Ankara konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Adana konumundan Ankara konumuna, ortaklarımızdan Villa Seyahat, Jet Turizm, Ben Turizm, Urfa Hassoy Turizm and Has Turizm A.Ş. otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.