Adana - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 64,51 TL
Yolculuk süresi 6 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 00:45
Son kalkış 22:30
Mesafe 389 km

Adana konumundan Ankara konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Adana konumundan Ankara konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Adana konumundan Ankara konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Adana konumundan Ankara konumuna 59,68 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 85,19 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

241,91 TL Tümünü gör 356,53 TL 274,44 TL 272,98 TL 206,83 TL 273,62 TL

Adana ilinden Ankara iline otobüsler

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Adana konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:30 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 22:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 6 sa 36 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :4 sa 30 dk gibi bir sürede tamamlanabilir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Adana konumundan Ankara konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan Ankara konumuna seyahatleriniz için her gün 3 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 3 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Her gün, Adana konumundan Ankara konumuna otobüsle 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.