Adana - Malatya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Malatya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 68,48TL
Yolculuk süresi 6 sa 50 dk
Günlük bağlantılar 38
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:45
Mesafe 303km

Adana konumundan Malatya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Adana konumundan Malatya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Adana konumundan Malatya konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Adana konumundan Malatya konumuna 10,66 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 37,45 TL civarındadır.

Adana ve Malatya konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Adana konumundan Malatya konumuna hareket eden otobüsler, Adana Otogarı istasyonundan kalkar ve Malatya Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Adana - Malatya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
1.042 TL984 TL485 TL962 TL450 TL433 TL936 TL
86 TL86 TL85 TL85 TL86 TL85 TL86 TL

Adana ilinden Malatya iline otobüsler


Adana Malatya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Gün içinde Adana Malatya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Malatya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Adana konumundan ayrılan ilk otobüs saat 00:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:06 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 6 hours and 27 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 6 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Otobüs ile Adana - Malatya: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Malatya Zafer Turizm, Beydağı Turizm, Öz Elbistan, Cesur Bingöl Seyahat and Elazığ Murat Turizm ile de, Adana konumundan Malatya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.