Kars - Kayseri arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kayseri şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 107,47TL
Yolculuk süresi 14 saat
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 10:30
Son kalkış: 15:00
Mesafe 683km

Kars konumundan Kayseri konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Kars konumundan Kayseri konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Kars konumundan Kayseri konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Kars konumundan Kayseri konumuna, sadece 16,73 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 20,56 TL civarındadır.

Kars ve Kayseri konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Kars - Kayseri istikametindeki otobüs hatları Kars Otobüs Durağı istasyonundan kalkar ve Kayseri Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Kars - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
1.009 TL1.670 TL Tümünü gör Tümünü gör 461 TL Tümünü gör Tümünü gör

Kars ilinden Kayseri iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Kayseri konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Gün içinde Kars Kayseri arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kars konumundan Kayseri konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 3 seferlerinin yanı sıra, direkt 2 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Kars konumundan Kayseri konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Otobüsle Kars konumundan Kayseri konumuna ulaşmak ortlama 76 hours and 48 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 13 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Kars konumundan saat 10:04 olduğunda ,sonuncusu ise 15:04 olduğunda hareket eder.

Kars - Kayseri hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Kars konumundan Kayseri konumuna Iğdırlı Turizm and Turgut Reis otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.