Kahramanmaraş - Malatya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Malatya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 38,16TL
Yolculuk süresi 3 sa 8 dk
Günlük bağlantılar 12
İlk kalkış: 01:14
Son kalkış: 22:25
Mesafe 149km

Virail sizin için, Kahramanmaraş konumundan Malatya konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Kahramanmaraş Malatya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Kahramanmaraş konumundan Malatya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kahramanmaraş konumundan Malatya konumuna ortalama otobüs biletleri 11,11 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Kahramanmaraş konumundan Malatya konumuna, 5,94 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Kahramanmaraş konumundan Malatya konumuna hareket eden otobüsler, Kahramanmaraş Otogarı istasyonundan kalkar ve Malatya Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Kahramanmaraş ilinden Malatya iline otobüsler


Kahramanmaraş Malatya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Kahramanmaraş konumundan Malatya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kahramanmaraş konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 12 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 6 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 6 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Kahramanmaraş - Malatya hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Kahramanmaraş konumundan saatler 01:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 22:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 3 hours and 8 minutes iken, en hızlı seferler sizi 3 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Kahramanmaraş - Malatya güzergahında hizmet vermektedir?

Öz Elazığlılar Seyahat, Cesur Bingöl Seyahat, Lider Muş Tur and Has Bingöl şirketi de, virailin Kahramanmaraş konumundan Malatya konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.