Adana - Kayseri arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kayseri şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 67,90TL
Yolculuk süresi 4 sa 44 dk
Günlük bağlantılar 35
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 193km

Adana konumundan Kayseri konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Adana konumundan Kayseri konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Adana konumundan Kayseri konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Adana konumundan Kayseri konumuna, sadece 10,57 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 15,94 TL civarındadır.

Kayseri konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Adana - Kayseri istikametindeki otobüs hatları Adana Otogarı istasyonundan kalkar ve Kayseri Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Adana - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
68 TL69 TL69 TL68 TL68 TL Tümünü gör Tümünü gör

Adana ilinden Kayseri iline otobüsler


Adana Kayseri arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Adana konumundan Kayseri konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan Kayseri konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 4 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Kayseri konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 4 hours and 7 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Kayseri konumuna 4 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:04 olduğunda sonuncusu ise saat 22:07 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Adana konumundan Kayseri konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Süha Turizm and Metro Turizm ile de, Adana konumundan Kayseri konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.