Adana - Kayseri arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 29,70 TL
Yolculuk süresi 5 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış 19:30
Son kalkış 19:34
Mesafe 193 km

Adana ile Kayseri arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Kayseri mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adana konumundan Kayseri istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Adana konumundan Kayseri konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Adana konumundan Kayseri konumuna ortalama tren fiyatları 31,07 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 29,70 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler Adana ile Kayseri arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Adana ile Kayseri arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 63,32 TL Tümünü gör 65,06 TL 65,69 TL 66,42 TL Tümünü gör

Adana - Kayseri arası trenler

Adana konumundan Kayseri konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kayseri konumuna ortalama yolculuk süresi 5 sa 35 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 5 sa 12 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. Adana konumundan hareket eden ilk tren saat 19:30 kalkarken, sonuncusu saatler 19:34 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Adana ve Kayseri konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Kayseri konumuna hareket eden trenler, Adana konumundan Adana and Şakirpaşa vaktinde hareket eder ve hedeflerine İncesu(Kayseri) and Kayseri vaktinde ulaşırlar.

Adana Kayseri arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Adana konumundan Kayseri konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Kayseri konumuna 4 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 4 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Adana konumundan Kayseri konumuna ulaşmak için günlük 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 4 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.