Adana - Kayseri arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17 TL
Yolculuk süresi 5 sa 36 dk
Günlük bağlantılar 20
İlk kalkış: 16:30
Son kalkış: 16:35
Mesafe 193km

Virail üzerinden Adana ile Kayseri arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Adana ile Kayseri arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Kayseri konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Adana konumundan Kayseri konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Adana konumundan Kayseri konumuna ortalama tren fiyatları 66,09 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Adana konumundan Kayseri konumuna fiyatlar yaklaşık 17,49 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Adana - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 61 TL61 TL Tümünü gör Tümünü gör 56 TL Tümünü gör

Adana - Kayseri arası trenler


Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Adana ve Kayseri konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Kayseri konumuna, Şakirpaşa or Adana vaktinde hareket edip hedefine İncesu(Kayseri) or Kayseri vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Adana konumundan Kayseri konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Kayseri konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 20 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 20 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle Kayseri konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 5 hours and 7 minutes gibi bir sürede Kayseri konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 5 hours and 26 minutes kadar sürer. Kayseri konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 16:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Adana konumunu saatler 16:11 gösterdiğinde terkeder.