Adana - Osmaniye arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11 TL
Yolculuk süresi 1 sa 23 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 09:35
Son kalkış: 09:35
Mesafe 82km

Adana ile Osmaniye arası en ucuz tren biletleri virail

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Adana ile Osmaniye arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Adana ile Osmaniye arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Adana konumundan Osmaniye konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Adana konumundan Osmaniye konumuna ortalama tren fiyatları 12,23 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 11,00 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Adana - Osmaniye her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
29,98 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 30,34 TL Tümünü gör

Adana - Osmaniye arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Adana Osmaniye arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Osmaniye konumuna tren seferleri bulunur?

Osmaniye konumuna hareket eden trenler Adana vaktinde hareket eder ve oraya Osmaniye vaktinde ulaşır.

Adana konumundan Osmaniye konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Osmaniye konumuna her gün 6 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Adana konumundan Osmaniye konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Osmaniye konumuna hareket eden ilk tren saati 09:11 iken, sonuncusu saatler 09:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 hour and 16 minutes, ama en hızlı trenler sizi Osmaniye konumuna 1 hour and 16 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.