Tren Adana - Osmaniye ₺9,39'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Adana - Osmaniye arası tren yolculuğu

Adana'dan Osmaniye'ye tren ile yolculuk 82,05 km'dir ve 1 sa. 28 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:40'de ve sonuncusu 08:40'dedir. Adana'dan Osmaniye'ye tren ile en az ₺9,39 veya en fazla ₺37,74 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺9,39.

En düşük fiyat₺9,39
Yolculuk Süresi1 sa. 28 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺9,39
En yüksek fiyat₺37,74
İlk Kalkış08:40
Son Kalkış08:40
Mesafe82,05 km
KalkışAdana
VarışOsmaniye
FirmaTCDD

Adana - Osmaniye Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Adana ile Osmaniye arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Osmaniye mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adana konumundan Osmaniye istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Osmaniye konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺28,53 iken, Adana konumundan Osmaniye konumuna sadece ₺9,39 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Adana ile Osmaniye arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Osmaniye konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Adana konumundan Osmaniye konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Osmaniye konumuna ulaşmak 1 sa. 28 dk. kadar zaman alır. Adana konumundan hareket eden ilk tren 08:40 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 08:40 gösterdiğinde ayrılır. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 sa. 28 dk. gibi bir sürede Osmaniye konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 sa. 28 dk. kadar sürer. Osmaniye konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 08:40 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Adana konumunu saatler 08:40 gösterdiğinde terkeder.

Adana ve Osmaniye konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Osmaniye konumuna hareket eden trenler, Adana konumundan Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Adana konumundan Osmaniye konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Osmaniye konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Osmaniye konumundan Adana konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Adana konumundan Osmaniye konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Adana ile Osmaniye arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Adana - Osmaniye arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Osmaniye arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Osmaniye arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Osmaniye seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Adana şehrinden Osmaniye şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Adana'dan Osmaniye'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Osmaniye tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺8,47 veya ortalama olarak ₺26,19 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺36,08 kadar olabilir.

Osmaniye konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Osmaniye konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Osmaniye seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Osmaniye arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Osmaniye CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
5.74kg
Otobüs
6.15kg
Uçak
16.41kg
araba
13.13kg
Adana ile Osmaniye arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Osmaniye şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 5.74kg'dır.
Adana ile Osmaniye şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Osmaniye arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı10.67kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.41kg ve araba yolculuğuna karşı 7.39kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Osmaniye şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Osmaniye şehrine giden bir tren bileti, ₺28,53'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺9,39 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Osmaniye arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Osmaniye arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺9,39'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Osmaniye arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Osmaniye şehri arası mesafe 82,05 km'dir.
Adana ve Osmaniye arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Osmaniye yolculuk ortalama olarak 1 sa. 28 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 28 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Osmaniye şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Osmaniye arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Osmaniye istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Osmaniye şehrine en erken tren 08:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Osmaniye istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Osmaniye şehrine en son tren 08:40 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Osmaniye şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺9,39 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Osmaniye şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Osmaniye şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Osmaniye arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Osmaniye arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 28 dk.'dır.
Adana şehrinden Osmaniye şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Osmaniye arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Osmaniye arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Osmaniye şehrine olan tren yolculuğu 5.74kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Osmaniye iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar