Adana - Osmaniye arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 19,10 TL
Yolculuk süresi 1 sa 23 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 11:35
Son kalkış 11:35
Mesafe 82 km

Adana ile Osmaniye arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Osmaniye mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adana konumundan Osmaniye istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Osmaniye konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Adana konumundan Osmaniye konumuna ortalama tren fiyatları 19,13 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Adana konumundan Osmaniye konumuna fiyatlar yaklaşık 19,10 TL civarındadır.

Adana ile Osmaniye arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Trenle Osmaniye konumundan Adana konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ortaklarımız arasında, Adana ile Osmaniye arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Adana - Osmaniye arası trenler

Osmaniye konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Osmaniye konumuna hareket eden ilk tren saat 11:35 sonuncusu ise 11:35 kalkar. Adana konumundan Osmaniye konumuna gitmek için gereken süre 1 sa 23 dk.

Hangi istasyonlardan Osmaniye konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler Adana konumundan Adana vaktinde ayrılır ve buraya Osmaniye vaktinde varırlar.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Adana Osmaniye arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Adana konumundan Osmaniye konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Osmaniye konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

Adana konumundan Osmaniye konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.