Adana - Ceyhan arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 12,73 TL
Yolculuk süresi 46 dak
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 11:35
Son kalkış 11:35
Mesafe 46 km

Adana ile Ceyhan arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Ceyhan mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adana konumundan Ceyhan istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ceyhan konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Adana konumundan Ceyhan konumuna ortalama tren fiyatları 12,76 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 12,73 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Adana ile Ceyhan arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Trenle Ceyhan konumundan Adana konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Virail, arasında, Adana ile Ceyhan arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Adana - Ceyhan arası trenler

Adana konumundan Ceyhan konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana Ceyhan arası hizmet veren tren hattı 46 dak kadar sürer. İlk tren saat 11:35, sonuncusu ise saatler 11:35 gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlar Adana ve Ceyhan konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Ceyhan konumuna hareket eden trenler, Adana konumundan Adana vaktinde hareket eder ve hedeflerine Ceyhan vaktinde ulaşırlar.

Adana ile Ceyhan arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Adana konumundan Ceyhan konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Ceyhan konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

Adana konumundan Ceyhan konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.