Adana - Ceyhan arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 46 km

Adana ile Ceyhan arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Ceyhan mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adana konumundan Ceyhan istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Adana ile Ceyhan arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, Adana ile Ceyhan arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Adana - Ceyhan arası trenler

Adana konumundan Ceyhan konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana Ceyhan arası hizmet veren tren hattı kadar sürer. İlk tren saat , sonuncusu ise saatler gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlar Adana ve Ceyhan konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Ceyhan konumuna hareket eden trenler, Adana konumundan Adana vaktinde hareket eder ve hedeflerine Ceyhan vaktinde ulaşırlar.

Adana ile Ceyhan arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Adana konumundan Ceyhan konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Ceyhan konumundan Adana konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.