Adana - Ceyhan arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7 TL
Yolculuk süresi 46 dak
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 10:06
Son kalkış: 10:06
Mesafe 46km

Adana ile Ceyhan arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Adana ile Ceyhan arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Adana ile Ceyhan arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Adana konumundan Ceyhan konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 12,72 TL iken, Adana konumundan Ceyhan konumuna sadece 7,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Adana - Ceyhan arası trenler


Adana ile Ceyhan arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Adana - Ceyhan hattında hizmet vermektedir?

Ceyhan konumuna hareket edecek trenlerin Adana vaktinde ayrılmaları ve Ceyhan vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Adana konumundan Ceyhan konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Ceyhan konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Adana konumundan Ceyhan konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Ceyhan konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 hour sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 hour yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 10:06, sonuncusu ise saatler 10:06 gösterdiğinde Adana konumundan hareket eder.