Kayseri - İliç arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


İliç şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 5,50TL
Yolculuk süresi 7 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 00:39
Son kalkış: 23:22
Mesafe 278km

Kayseri ile İliç arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi İliç mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Kayseri konumundan İliç istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Kayseri ile İliç arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Kayseri ile İliç arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Kayseri konumundan İliç konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Kayseri konumundan İliç konumuna ortalama tren fiyatları 15,48 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 5,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Kayseri - İliç arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Kayseri ile İliç arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri ve İliç konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

İliç konumuna hareket edecek trenlerin Kayseri vaktinde ayrılmaları ve İliç vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Kayseri konumundan İliç konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Kayseri konumundan İliç konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

İliç konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

İliç konumuna trenle ulaşmak ortalama 7 hours and 12 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 6 hours and 43 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 00:11, sonuncusu ise saatler 23:11 gösterdiğinde Kayseri konumundan hareket eder.