Tren Eskişehir - Tavşanlı ₺48,78'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺48,78

Eskişehir - Tavşanlı arası tren yolculuğu

Eskişehir'dan Tavşanlı'ye tren ile yolculuk 91,38 km'dir ve 2 sa. 3 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:40'de ve sonuncusu 23:25'dedir. Eskişehir'dan Tavşanlı'ye tren ile en az ₺48,78 veya en fazla ₺67,93 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺48,78.

En düşük fiyat₺48,78
Yolculuk Süresi2 sa. 3 dk.
Günlük Bağlantı3
En düşük fiyat₺48,78
En yüksek fiyat₺67,93
İlk Kalkış08:40
Son Kalkış23:25
Mesafe91,38 km
KalkışEskişehir
VarışTavşanlı
FirmaTCDD

Eskisehir - Tavsanli Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail üzerinden Eskişehir ile Tavşanlı arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Eskişehir konumundan Tavşanlı konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺58,91 iken, Eskişehir konumundan Tavşanlı konumuna sadece ₺48,78 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Eskişehir noktasından Tavşanlı istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Eskişehir ile Tavşanlı arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Tavşanlı konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Eskişehir Tavşanlı arası hizmet veren tren hattı 2 sa. 3 dk. kadar sürer. İlk tren saat 08:40, sonuncusu ise saatler 23:25 gösterdiğinde hareket eder. Tavşanlı konumuna trenle ulaşmak ortalama 2 sa. 3 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 2 sa. 0 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:40, sonuncusu ise saatler 23:25 gösterdiğinde Eskişehir konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Eskişehir - Tavşanlı hattında hizmet vermektedir?

Tavşanlı konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Eskişehir konumundan Tavşanlı konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Eskişehir konumundan Tavşanlı konumuna 3 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 3 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Tavşanlı konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Eskişehir konumundan Tavşanlı konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Eskişehir konumundan Tavşanlı konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 3 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Eskisehir ile Tavsanli arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Eskişehir - Tavşanlı arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Eskişehir - Tavşanlı arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Eskişehir - Tavşanlı arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Eskişehir - Tavşanlı seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Eskisehir şehrinden Tavsanli şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Tavşanlı konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Tavşanlı konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Eskişehir - Tavşanlı seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Eskişehir - Tavşanlı arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Eskişehir - Tavşanlı CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
6.4kg
Otobüs
6.85kg
Uçak
18.28kg
araba
14.62kg
Eskişehir ile Tavşanlı arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Eskişehir şehriyle Tavşanlı şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 6.4kg'dır.
Eskişehir ile Tavşanlı şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Eskişehir ve Tavşanlı arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı11.88kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.45kg ve araba yolculuğuna karşı 8.22kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Eskişehir şehrinden Tavşanlı şehrine tren bileti ne kadardır?
Eskişehir şehrinden Tavşanlı şehrine giden bir tren bileti, ₺58,91'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺48,78 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Eskişehir ile Tavşanlı arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Eskişehir ile Tavşanlı arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺48,78'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Eskişehir ve Tavşanlı arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Eskişehir şehriyle Tavşanlı şehri arası mesafe 91,38 km'dir.
Eskişehir ve Tavşanlı arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Eskişehir ile Tavşanlı yolculuk ortalama olarak 2 sa. 3 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Eskişehir şehrinden Tavşanlı şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Eskişehir ile Tavşanlı arası günde ortalama 3 bağlantı bulunur.
Eskişehir konumundan Tavşanlı istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Eskişehir şehrinden Tavşanlı şehrine en erken tren 08:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Eskişehir konumundan Tavşanlı istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Eskişehir şehrinden Tavşanlı şehrine en son tren 23:25 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Eskişehir şehrinden Tavşanlı şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺48,78 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Eskişehir şehrinden Tavşanlı şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Eskişehir şehrinden Tavşanlı şehrine gitmek için ortalama 3 doğrudan bağlantı vardır.
Eskişehir ile Tavşanlı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Eskişehir ve Tavşanlı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 0 dk.'dır.
Eskişehir şehrinden Tavşanlı şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Eskişehir ile Tavşanlı arasında doğrudan bir tren vardır.
Eskişehir ile Tavşanlı arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Eskişehir şehrinden Tavşanlı şehrine olan tren yolculuğu 6.4kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Eskişehir'dan yerele geçin

Trend rotalar

Eskişehir'dan hafta sonu kaçamakları

Eskişehir'dan diğer hedefler

Tavşanlı iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar