Eskişehir - İstanbul arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 40,89TL
Yolculuk süresi 2 sa 26 dk
Günlük bağlantılar 44
İlk kalkış: 01:08
Son kalkış: 20:38
Mesafe 191km

Eskişehir ile İstanbul arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile Eskişehir İstanbul istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler Eskişehir ile İstanbul arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Eskişehir ile İstanbul arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Eskişehir konumundan İstanbul konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 46,95 TL iken, Eskişehir konumundan İstanbul konumuna sadece 40,89 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Eskişehir - İstanbul arası trenler


Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlar Eskişehir - İstanbul hattında hizmet vermektedir?

İstanbul konumuna, Eskişehir vaktinde hareket edip hedefine İstanbul(S.çeşme), İstanbul (Pendik) or İstanbul(Bostancı) vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Eskişehir konumundan İstanbul konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Eskişehir konumundan İstanbul konumuna her gün 13 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Eskişehir konumundan İstanbul konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

İstanbul konumuna hareket eden ilk tren saat 01:07, son tren ise saatler 20:07 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 3 hours and 23 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 2 hours and 26 minutes gibi bir sürede İstanbul konumuna ulaşabilirsiniz.