Eskişehir - Konya arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 48 TL
Yolculuk süresi 1 sa 42 dk
Günlük bağlantılar 18
İlk kalkış: 10:43
Son kalkış: 22:07
Mesafe 272km

Virail size, Eskişehir ile Konya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Eskişehir ile Konya arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Eskişehir ile Konya arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Eskişehir konumundan Konya konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 95,00 TL iken, Eskişehir konumundan Konya konumuna sadece 47,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Eskişehir - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
5.078,38 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 2.934,15 TL

Eskişehir - Konya arası trenler


Eskişehir Konya arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Eskişehir - Konya hattında hizmet vermektedir?

Trenler Eskişehir konumundan Eskişehir vaktinde ayrılır ve buraya Konya YHT vaktinde varırlar.

Eskişehir konumundan Konya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Eskişehir konumundan Konya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Konya konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Konya konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 hour and 42 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 hour and 42 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 10:11, sonuncusu ise saatler 22:11 gösterdiğinde Eskişehir konumundan hareket eder.