İzmit - Tavşanlı arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Tavşanlı şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 59,44TL
Yolculuk süresi 5 sa 37 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 16:39
Son kalkış: 16:39
Mesafe 142km

İzmit ile Tavşanlı arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi Tavşanlı mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. İzmit konumundan Tavşanlı istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi İzmit noktasından Tavşanlı istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, İzmit ile Tavşanlı arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

İzmit konumundan Tavşanlı konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmit konumundan Tavşanlı konumuna 59,44 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Tavşanlı konumuna biletler ortalama 65,70 TL kadar tutar.

,

İzmit - Tavşanlı arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlardan Tavşanlı konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler İzmit konumundan İzmit YHT vaktinde ayrılır ve buraya Tavşanlı vaktinde varırlar.

İzmit konumundan Tavşanlı konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmit konumundan Tavşanlı konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 1 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Tavşanlı konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Tavşanlı konumuna ortalama yolculuk süresi 5 hours and 47 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 5 hours and 47 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. İzmit konumundan hareket eden ilk tren saat 16:09 kalkarken, sonuncusu saatler 16:09 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.