Eskişehir - Afyon arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 16,99TL
Yolculuk süresi 3 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 10:25
Son kalkış: 18:30
Mesafe 113km

Virail üzerinden Eskişehir ile Afyon arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Eskişehir Afyon arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Eskişehir ile Afyon arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Afyon konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Eskişehir konumundan Afyon konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Eskişehir konumundan Afyon konumuna ortalama tren fiyatları 39,98 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Eskişehir konumundan Afyon konumuna fiyatlar yaklaşık 16,99 TL civarındadır.

Eskişehir - Afyon arası trenler


Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Eskişehir ve Afyon konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Eskişehir konumundan Eskişehir vaktinde ayrılır ve buraya Afyon A.Çetinkaya vaktinde varırlar.

Eskişehir konumundan Afyon konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Eskişehir konumundan Afyon konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Afyon konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 3 hours and 17 minutes gibi bir sürede Afyon konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 3 hours and 24 minutes kadar sürer. Afyon konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 10:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Eskişehir konumunu saatler 18:11 gösterdiğinde terkeder.