Gebze - Tavşanlı arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 61,94TL
Yolculuk süresi 5 sa 57 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 16:07
Son kalkış: 16:07
Mesafe 151km

Gebze ile Tavşanlı arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Tavşanlı mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Gebze konumundan Tavşanlı istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Gebze ile Tavşanlı arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, Gebze ile Tavşanlı arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Gebze konumundan Tavşanlı konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Gebze konumundan Tavşanlı konumuna ortalama tren fiyatları 68,45 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 61,94 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Gebze - Tavşanlı arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Gebze ve Tavşanlı konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Tavşanlı konumuna hareket eden trenler, Gebze konumundan Gebze vaktinde hareket eder ve hedeflerine Tavşanlı vaktinde ulaşırlar.

Gebze konumundan Tavşanlı konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Gebze konumundan Tavşanlı konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 1 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Gebze konumundan Tavşanlı konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Tavşanlı konumuna hareket eden ilk tren saat 16:07, son tren ise saatler 16:07 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 6 hours and 19 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 6 hours and 19 minutes gibi bir sürede Tavşanlı konumuna ulaşabilirsiniz.