Tren İstanbul - Gebze ₺44,55'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
₺44,55
₺44,55

İstanbul - Gebze arası tren yolculuğu

İstanbul'dan Gebze'ye tren ile yolculuk 52,15 km'dir ve 1 sa. 3 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 22:00'de ve sonuncusu 23:41'dedir. İstanbul'dan Gebze'ye tren ile en az ₺44,55 veya en fazla ₺53,02 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺44,55.

En düşük fiyat₺44,55
Yolculuk Süresi1 sa. 3 dk.
Günlük Bağlantı3
En düşük fiyat₺44,55
En yüksek fiyat₺53,02
İlk Kalkış22:00
Son Kalkış23:41
Mesafe52,15 km
Kalkışİstanbul
VarışGebze
FirmaTCDD

Istanbul - Gebze Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail size, İstanbul ile Gebze arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile İstanbul Gebze istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

İstanbul konumundan Gebze konumuna tren bilet ücretleri nedir?

İstanbul konumundan Gebze konumuna ortalama tren fiyatları ₺47,31 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺44,55 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

İstanbul ile Gebze arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Gebze arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

İstanbul konumundan Gebze konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Gebze konumuna hareket eden ilk tren saat 22:00 sonuncusu ise 23:41 kalkar. İstanbul konumundan Gebze konumuna gitmek için gereken süre 1 sa. 3 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 0 sa. 20 dk. gibi bir sürede Gebze konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 sa. 3 dk. kadar sürer. Gebze konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 22:00 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İstanbul konumunu saatler 23:41 gösterdiğinde terkeder.

İstanbul ve Gebze konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Gebze konumuna, Istanbul Airport (IST),Istanbul, Büyük Otogari vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

İstanbul konumundan Gebze konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Gebze konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 3 günlük aktarmaları mevcut. 3 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Gebze konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Gebze konumundan İstanbul konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İstanbul konumundan Gebze konumuna ulaşmak için günlük 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 3 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Gebze arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Gebze arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Gebze arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Gebze arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Gebze seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Istanbul şehrinden Gebze şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İstanbul'dan Gebze'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Gebze tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺33,87 veya ortalama olarak ₺45,41 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺53,20 kadar olabilir.

Gebze konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Gebze konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Gebze seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Gebze arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İstanbul - Gebze CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
3.65kg
Otobüs
3.91kg
Uçak
10.43kg
araba
8.34kg
İstanbul ile Gebze arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İstanbul şehriyle Gebze şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 3.65kg'dır.
İstanbul ile Gebze şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İstanbul ve Gebze arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı6.78kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.26kg ve araba yolculuğuna karşı 4.69kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Gebze şehrine tren bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Gebze şehrine giden bir tren bileti, ₺47,31'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺44,55 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Gebze arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Gebze arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺44,55'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Gebze arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Gebze şehri arası mesafe 52,15 km'dir.
İstanbul ve Gebze arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Gebze yolculuk ortalama olarak 1 sa. 3 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 20 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Gebze şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İstanbul ile Gebze arası günde ortalama 3 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Gebze istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Gebze şehrine en erken tren 22:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Gebze istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Gebze şehrine en son tren 23:41 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Gebze şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺44,55 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Gebze şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Gebze şehrine gitmek için ortalama 3 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Gebze arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Gebze arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 20 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Gebze şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İstanbul ile Gebze arasında doğrudan bir tren vardır.
İstanbul ile Gebze arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Gebze şehrine olan tren yolculuğu 3.65kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul'dan diğer hedefler

Gebze iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar