İstanbul - Gebze arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 5 TL
Yolculuk süresi 48 dak
Günlük bağlantılar 33
İlk kalkış: 08:15
Son kalkış: 23:36
Mesafe 52km

İstanbul ile Gebze arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İstanbul ile Gebze arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Gebze arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

İstanbul konumundan Gebze konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İstanbul konumundan Gebze konumuna 4,50 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 22,55 TL kadardır.

İstanbul - Gebze arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

İstanbul ile Gebze arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Gebze konumuna tren seferleri bulunur?

Gebze konumuna hareket eden trenler İstanbul(Halkalı), İstanbul(Bakırköy) or İstanbul(S.çeşme) vaktinde hareket eder ve oraya Gebze vaktinde ulaşır.

İstanbul konumundan Gebze konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Gebze konumuna her gün 33 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

İstanbul konumundan Gebze konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Gebze konumuna hareket eden ilk tren saat 08:07, son tren ise saatler 22:07 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 hour and 12 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 50 minutes gibi bir sürede Gebze konumuna ulaşabilirsiniz.