İstanbul - Gebze arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 5,50 TL
Yolculuk süresi 23 dak
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 20:16
Son kalkış 00:20
Mesafe 52 km

İstanbul ile Gebze arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

İstanbul konumundan Gebze konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

İstanbul konumundan Gebze konumuna ortalama tren fiyatları 8,29 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İstanbul konumundan Gebze konumuna fiyatlar yaklaşık 5,50 TL civarındadır.

Hangi şirketler sizi İstanbul noktasından Gebze istikametine tren ile götürüyor?

Gebze konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

İstanbul - Gebze arası trenler

İstanbul konumundan Gebze konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 20 dak gibi bir sürede Gebze konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 23 dak kadar sürer. Gebze konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 20:16 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İstanbul konumunu saatler 00:20 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan Gebze konumuna tren seferleri bulunur?

Gebze konumuna hareket edecek trenlerin İstanbul(S.çeşme), İstanbul(Halkalı), İstanbul(Bakırköy), İstanbul (Pendik) and İstanbul(Bostancı) vaktinde ayrılmaları ve Gebze vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

İstanbul ile Gebze arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Trenle İstanbul konumundan Gebze konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Gebze konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 3 günlük aktarmaları mevcut. 3 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

İstanbul konumundan Gebze konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 3 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.