İstanbul - Eskişehir arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 56 TL
Yolculuk süresi 2 sa 56 dk
Günlük bağlantılar 210
İlk kalkış: 06:00
Son kalkış: 23:36
Mesafe 191km

İstanbul ile Eskişehir arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Eskişehir mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. İstanbul konumundan Eskişehir istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler İstanbul ile Eskişehir arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Eskişehir arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna ortalama tren fiyatları 187,75 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İstanbul konumundan Eskişehir konumuna fiyatlar yaklaşık 55,50 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : İstanbul - Eskişehir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
56 TL56 TL56 TL56 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlar İstanbul ve Eskişehir konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Eskişehir konumuna hareket eden trenler, İstanbul konumundan İstanbul(Bakırköy), İstanbul(S.çeşme), İstanbul (Pendik), İstanbul(Bostancı) or İstanbul(Halkalı) vaktinde hareket eder ve hedeflerine Eskişehir vaktinde ulaşırlar.

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 16 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 16 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Eskişehir konumuna hareket eden ilk tren saati 06:11 iken, sonuncusu saatler 18:12 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 3 hours and 21 minutes, ama en hızlı trenler sizi Eskişehir konumuna 3 hours and 2 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.