Tren İstanbul - Eskişehir ₺120,58'den başlayan fiyatlar

21/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺121,13
₺121,13
₺121,13

İstanbul - Eskişehir arası tren yolculuğu

İstanbul'dan Eskişehir'ye tren ile yolculuk 191,58 km'dir ve 2 sa. 55 dk. sürer. Her gün 48 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:00'de ve sonuncusu 23:41'dedir. İstanbul'dan Eskişehir'ye tren ile en az ₺120,58 veya en fazla ₺168,81 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺120,58.

En düşük fiyat₺120,58
Yolculuk Süresi2 sa. 55 dk.
Günlük Bağlantı48
En düşük fiyat₺120,58
En yüksek fiyat₺168,81
İlk Kalkış06:00
Son Kalkış23:41
Mesafe191,58 km
Kalkışİstanbul
VarışEskişehir
FirmaTCDD

Istanbul - Eskisehir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
21 May 2024 Salı

İstanbul ile Eskişehir arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi Eskişehir mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. İstanbul konumundan Eskişehir istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺147,09 iken, İstanbul konumundan Eskişehir konumuna sadece ₺120,58 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi İstanbul noktasından Eskişehir istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Eskişehir arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İstanbul Eskişehir arası hizmet veren tren hattı 2 sa. 55 dk. kadar sürer. İlk tren saat 06:00, sonuncusu ise saatler 23:41 gösterdiğinde hareket eder. Eskişehir konumuna trenle ulaşmak ortalama 2 sa. 55 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 2 sa. 17 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:00, sonuncusu ise saatler 23:41 gösterdiğinde İstanbul konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar İstanbul ve Eskişehir konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Eskişehir konumuna hareket eden trenler Istanbul Airport (IST),Istanbul, Büyük Otogari vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Eskişehir konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 48 günlük aktarmaları mevcut. 48 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Eskişehir konumundan İstanbul konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna ulaşmak için günlük 48 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 48 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Eskisehir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Eskişehir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Eskişehir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Eskişehir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Eskişehir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Istanbul şehrinden Eskisehir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺113,22 ile ₺403,16 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 72%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

İstanbul'dan Eskişehir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Eskişehir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺91,12 veya ortalama olarak ₺131,96 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺214,65 kadar olabilir.

Eskişehir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Eskişehir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Eskişehir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Eskişehir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İstanbul - Eskişehir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
13.41kg
Otobüs
14.37kg
Uçak
38.32kg
araba
30.65kg
İstanbul ile Eskişehir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İstanbul şehriyle Eskişehir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 13.41kg'dır.
İstanbul ile Eskişehir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İstanbul ve Eskişehir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı24.91kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.96kg ve araba yolculuğuna karşı 17.24kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Eskişehir şehrine tren bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Eskişehir şehrine giden bir tren bileti, ₺147,09'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺120,58 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Eskişehir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Eskişehir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺120,58'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Eskişehir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Eskişehir şehri arası mesafe 191,58 km'dir.
İstanbul ve Eskişehir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Eskişehir yolculuk ortalama olarak 2 sa. 55 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 17 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Eskişehir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İstanbul ile Eskişehir arası günde ortalama 48 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Eskişehir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Eskişehir şehrine en erken tren 06:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Eskişehir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Eskişehir şehrine en son tren 23:41 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Eskişehir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺120,58 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Eskişehir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Eskişehir şehrine gitmek için ortalama 48 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Eskişehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Eskişehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 17 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Eskişehir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İstanbul ile Eskişehir arasında doğrudan bir tren vardır.
İstanbul ile Eskişehir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Eskişehir şehrine olan tren yolculuğu 13.41kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul'dan diğer hedefler

Eskişehir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar