İstanbul - Eskişehir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 55,50 TL
Yolculuk süresi 2 sa 53 dk
Günlük bağlantılar 12
İlk kalkış 11:02
Son kalkış 21:47
Mesafe 191 km

Virail üzerinden İstanbul ile Eskişehir arası ucuz biletler

Virail ile İstanbul Eskişehir istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Eskişehir konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna ortalama tren fiyatları 55,54 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 55,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri İstanbul ile Eskişehir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Eskişehir arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
55,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul - Eskişehir arası trenler

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Eskişehir konumuna ortalama yolculuk süresi 2 sa 53 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 2 sa 24 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul konumundan hareket eden ilk tren saat 11:00 kalkarken, sonuncusu saatler 21:47 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar İstanbul - Eskişehir hattında hizmet vermektedir?

Eskişehir konumuna hareket eden trenler, İstanbul konumundan İstanbul(Halkalı), İstanbul(Bostancı), İstanbul(Bakırköy), İstanbul(S.çeşme) and İstanbul (Pendik) vaktinde hareket eder ve hedeflerine Eskişehir vaktinde ulaşırlar.

Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Eskişehir konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 13 günlük aktarmaları mevcut. 13 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

İstanbul konumundan Eskişehir konumuna ulaşmak için günlük 13 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 13 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.