İstanbul - Afyon arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 63 TL
Yolculuk süresi 7 sa 3 dk
Günlük bağlantılar 15
İlk kalkış: 06:00
Son kalkış: 06:56
Mesafe 285km

Virail üzerinden İstanbul ile Afyon arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler sizi İstanbul noktasından Afyon istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Afyon arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

İstanbul konumundan Afyon konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Afyon konumuna ortalama tren fiyatları 184,73 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İstanbul konumundan Afyon konumuna fiyatlar yaklaşık 63,49 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : İstanbul - Afyon her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
101,77 TL Tümünü gör 89,66 TL104,42 TL Tümünü gör 89,66 TL102,78 TL

İstanbul - Afyon arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

İstanbul ile Afyon arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar İstanbul - Afyon hattında hizmet vermektedir?

Afyon konumuna, İstanbul(Bostancı), İstanbul(Halkalı) or İstanbul(Bakırköy) vaktinde hareket edip hedefine Afyon A.Çetinkaya vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle İstanbul konumundan Afyon konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

İstanbul konumundan Afyon konumuna her gün 15 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 9 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Afyon konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Afyon konumuna hareket eden ilk tren saat 06:11, son tren ise saatler 06:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 7 hours and 34 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 7 hours and 1 minute gibi bir sürede Afyon konumuna ulaşabilirsiniz.