İstanbul - Afyon arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 108,50 TL
Yolculuk süresi 7 sa 3 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 16:39
Son kalkış 16:39
Mesafe 285 km

İstanbul ile Afyon arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İstanbul konumundan Afyon konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İstanbul konumundan Afyon konumuna 108,50 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Afyon konumuna biletler ortalama 108,52 TL kadar tutar.

Hangi şirketler sizi İstanbul noktasından Afyon istikametine tren ile götürüyor?

Trenle Afyon konumundan İstanbul konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Afyon konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Bilet fiyatı : - her gün

95,03 TL 94,94 TL 98,31 TL Tümünü gör 96,22 TL 109,16 TL 109,52 TL

İstanbul - Afyon arası trenler

Trenle Afyon konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Afyon konumuna hareket eden ilk tren saat 16:39 sonuncusu ise 16:39 kalkar. İstanbul konumundan Afyon konumuna gitmek için gereken süre 7 sa 3 dk.

Hangi istasyonlar İstanbul - Afyon hattında hizmet vermektedir?

Afyon konumuna hareket eden trenler İstanbul(Bostancı) vaktinde hareket eder ve oraya Afyon A.Çetinkaya vaktinde ulaşır.

İstanbul ile Afyon arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul konumundan Afyon konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Afyon konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. güzergahlarının direkt, 1 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

İstanbul konumundan Afyon konumuna seyahat etmeniz gerekiyorsa, bunun için her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarındaki bağlantıların tren değişimi içerdiğini dikkate alınız. Bu sebeple yolculuğunuz içinde tren değiştirmek durumunda kalacaksınız.