Tren İstanbul - Afyon ₺172,49'den başlayan fiyatlar

21/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺218,33
₺218,33
₺218,33

İstanbul - Afyon arası tren yolculuğu

İstanbul'dan Afyon'ye tren ile yolculuk 285,76 km'dir ve 7 sa. 22 dk. sürer. Her gün 4 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:15'de ve sonuncusu 13:30'dedir. İstanbul'dan Afyon'ye tren ile en az ₺172,49 veya en fazla ₺222,93 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺172,49.

En düşük fiyat₺172,49
Yolculuk Süresi7 sa. 22 dk.
Günlük Bağlantı4
En düşük fiyat₺172,49
En yüksek fiyat₺222,93
İlk Kalkış07:15
Son Kalkış13:30
Mesafe285,76 km
Kalkışİstanbul
VarışAfyon
FirmaTCDD

Istanbul - Afyonkarahisar Tren saatleri

Ayrılış tarihi
21 May 2024 Salı

Virail size, İstanbul ile Afyon arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İstanbul konumundan Afyon konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İstanbul konumundan Afyon konumuna ₺172,49 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Afyon konumuna biletler ortalama ₺217,04 kadar tutar.

Hangi demiryolu şirketleri İstanbul ile Afyon arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Afyon arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

İstanbul konumundan Afyon konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Afyon konumuna hareket eden ilk tren saat 07:15 sonuncusu ise 13:30 kalkar. İstanbul konumundan Afyon konumuna gitmek için gereken süre 7 sa. 22 dk.. Afyon konumuna hareket eden ilk tren saat 07:15, son tren ise saatler 13:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 7 sa. 22 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 6 sa. 54 dk. gibi bir sürede Afyon konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar İstanbul - Afyon hattında hizmet vermektedir?

Afyon konumuna hareket eden trenler, İstanbul konumundan Istanbul Airport (IST),Istanbul, Büyük Otogari vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

İstanbul konumundan Afyon konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Afyon konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 4 günlük aktarmaları mevcut. 0 güzergahlarının direkt, 4 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, İstanbul konumundan Afyon konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Afyonkarahisar arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Afyon arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Afyon arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Afyon arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Afyon seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Istanbul şehrinden Afyonkarahisar şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺198,82 ile ₺235,45 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 16%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

İstanbul'dan Afyon'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Afyon tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺163,29 veya ortalama olarak ₺218,48 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺259,93 kadar olabilir.

Afyon konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Afyon konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Afyon seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Afyon arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İstanbul - Afyon CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
20kg
Otobüs
21.43kg
Uçak
57.15kg
araba
45.72kg
İstanbul ile Afyon arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İstanbul şehriyle Afyon şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 20kg'dır.
İstanbul ile Afyon şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İstanbul ve Afyon arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı37.15kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.43kg ve araba yolculuğuna karşı 25.72kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Afyon şehrine tren bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Afyon şehrine giden bir tren bileti, ₺217,04'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺172,49 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Afyon arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Afyon arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺172,49'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Afyon arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Afyon şehri arası mesafe 285,76 km'dir.
İstanbul ve Afyon arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Afyon yolculuk ortalama olarak 7 sa. 22 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 54 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Afyon şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İstanbul ile Afyon arası günde ortalama 4 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Afyon istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Afyon şehrine en erken tren 07:15 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Afyon istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Afyon şehrine en son tren 13:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Afyon şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺172,49 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul ile Afyon arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Afyon arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 54 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Afyon şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İstanbul ile Afyon arasında doğrudan bir tren vardır.
İstanbul ile Afyon arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Afyon şehrine olan tren yolculuğu 20kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul'dan diğer hedefler

Afyon iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar