İstanbul - İzmit arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 20 TL
Yolculuk süresi 1 sa 13 dk
Günlük bağlantılar 184
İlk kalkış: 06:00
Son kalkış: 23:36
Mesafe 88km

Virail size, İstanbul ile İzmit arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler İstanbul ile İzmit arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile İzmit arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

İstanbul konumundan İzmit konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İstanbul konumundan İzmit konumuna 19,50 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 36,25 TL kadardır.

Bilet fiyatı : İstanbul - İzmit her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
19,50 TL19,50 TL19,50 TL19,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul - İzmit arası trenler


Kocaeli İzmit Tren Garı’ndan Şehir Merkezi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan İzmit’e ve İzmit’ten İstanbul’a tren ile kolaylıkla gidebilirsiniz. İstanbul – İzmit tren seferleri günün hemen her saatinde düzenlenir ve yaklaşık 110 km olan yol sadece 1 saat sürer. Dolayısıyla, sadece işe veya eve gitmek için değil, İzmit’in doğal ve tarihi güzelliklerini görmek için de bu treni kullanabilirsiniz. İstanbul’dan İzmit’e trenle gitmek için yapmanız gerekenler, öncelikle virail’den en uygun fiyatlı ve size en uygun saatteki İstanbul-İzmit tren biletini almak ve sonrasında İstanbul Pendik Yüksek Hızlı Tren Garı’ndan treninize binmek. Konforlu, yüksek hızlı trenlerde bir saat süren yolculuğunuzun ardından Kocaeli İzmit Tren Garı’na varacaksınız. İzmit’te şehir merkezine ve gezilecek görülecek birçok yere, belediye ve halk otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Otobüsler dışında, şehrin hemen her noktasına sürekli sefer yapan minibüs ve dolmuşlar da var. Trenden indikten sonra herhangi bir toplu taşıma aracına binmeden önce Kent Kart çıkartırsanız şehir içi yolculuğunuz daha hesaplı olacaktır. Daha hızlı ulaşım için her zaman özel taksileri kullanabilirsiniz. İzmit – İstanbul istikametinize olan dönüş biletiniz de yine virail’de.

İzmit’te Gezilip Görülecek Yerler Neler?

İzmit, Kocaeli ilinin bir ilçesidir ve hem merkezinde hem de yakın çevresinde birçok gezilip görülecek yer bulunur. İzmit’te toplu taşıma araçları veya otomobil ile, trafik olmadığı sürece, bir saat içinde birçok istikamete ulaşabilirsiniz. 1900-1901 tarihlerinde inşa edilmiş olan İzmit Saat Kulesi, şehir halkının oksijen kaynağı olan Seka Park ve kent kültürünü yakından tanımanızı sağlayacak Saatçi Ali Efendi Konağı Etnografya Müzesi, İzmit şehir merkezinin en çok ziyaret alan noktaları arasında yer alıyor. Şehir içi otobüs hatlarını, minibüs veya dolmuşları kullanarak bu noktalara rahatlıkla ulaşmanız mümkün. İzmit merkezinden biraz uzaklaşmak isterseniz kış tatillerinin gözde adresi Kartepe Kayak Merkezi ve onun oldukça yakınındaki doğa alanı Maşukiye’yi İzmit planlarınıza ekleyebilirsiniz. Kartepe ve Maşukiye gibi şehir merkezi dışında kalan rotalara belli saatlerde otobüsler kalkar ve bu otobüslerin seferleri şehir içi otobüslerden daha seyrektir. Dolayısıyla, ziyaretin yoğun olduğu sezonlarda yerinizi önceden ayırtmanızda fayda var. virail’de tren dışında otobüs ve uçak biletlerine de göz atabilir, sonraki seyahatlerinizi hiç vakit kaybetmeden planlayabilirsiniz.