Tren İstanbul - İzmit ₺44,55'den başlayan fiyatlar

21/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺44,73
₺44,73
₺44,55

İstanbul - İzmit arası tren yolculuğu

İstanbul'dan İzmit'ye tren ile yolculuk 87,97 km'dir ve 1 sa. 15 dk. sürer. Her gün 46 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:00'de ve sonuncusu 23:41'dedir. İstanbul'dan İzmit'ye tren ile en az ₺44,55 veya en fazla ₺74,56 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺44,55.

En düşük fiyat₺44,55
Yolculuk Süresi1 sa. 15 dk.
Günlük Bağlantı46
En düşük fiyat₺44,55
En yüksek fiyat₺74,56
İlk Kalkış06:00
Son Kalkış23:41
Mesafe87,97 km
Kalkışİstanbul
Varışİzmit
FirmaTCDD

Istanbul - Izmit Tren saatleri

Ayrılış tarihi
21 May 2024 Salı

İstanbul ile İzmit arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi İzmit mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. İstanbul konumundan İzmit istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

İstanbul konumundan İzmit konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺56,15 iken, İstanbul konumundan İzmit konumuna sadece ₺44,55 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri İstanbul ile İzmit arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile İzmit arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

İzmit konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

İstanbul İzmit arası hizmet veren tren hattı 1 sa. 15 dk. kadar sürer. İlk tren saat 06:00, sonuncusu ise saatler 23:41 gösterdiğinde hareket eder. İzmit konumuna ortalama yolculuk süresi 1 sa. 15 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 0 sa. 50 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul konumundan hareket eden ilk tren saat 06:00 kalkarken, sonuncusu saatler 23:41 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar İstanbul - İzmit hattında hizmet vermektedir?

İzmit konumuna, Istanbul, Büyük Otogari,Istanbul Airport (IST) vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

İstanbul konumundan İzmit konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan İzmit konumuna 46 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 46 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle, İstanbul konumundan İzmit konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İstanbul konumundan İzmit konumuna ulaşmak için günlük 46 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 46 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Izmit arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - İzmit arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - İzmit arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - İzmit arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - İzmit seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Istanbul şehrinden Izmit şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺35,16 ile ₺333,94 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 89%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

İstanbul'dan İzmit'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - İzmit tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺34,06 veya ortalama olarak ₺52,83 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺125,55 kadar olabilir.

İzmit konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İzmit konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - İzmit seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - İzmit arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İstanbul - İzmit CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
6.16kg
Otobüs
6.6kg
Uçak
17.59kg
araba
14.07kg
İstanbul ile İzmit arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İstanbul şehriyle İzmit şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 6.16kg'dır.
İstanbul ile İzmit şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İstanbul ve İzmit arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı11.43kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.44kg ve araba yolculuğuna karşı 7.91kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden İzmit şehrine tren bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden İzmit şehrine giden bir tren bileti, ₺56,15'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺44,55 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile İzmit arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile İzmit arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺44,55'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve İzmit arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle İzmit şehri arası mesafe 87,97 km'dir.
İstanbul ve İzmit arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile İzmit yolculuk ortalama olarak 1 sa. 15 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 50 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden İzmit şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İstanbul ile İzmit arası günde ortalama 46 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan İzmit istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden İzmit şehrine en erken tren 06:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan İzmit istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden İzmit şehrine en son tren 23:41 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden İzmit şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺44,55 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden İzmit şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden İzmit şehrine gitmek için ortalama 46 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile İzmit arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve İzmit arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 50 dk.'dır.
İstanbul şehrinden İzmit şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İstanbul ile İzmit arasında doğrudan bir tren vardır.
İstanbul ile İzmit arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden İzmit şehrine olan tren yolculuğu 6.16kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul'dan diğer hedefler

İzmit iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar