İstanbul - İzmit arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 13,34 TL
Yolculuk süresi 1 sa 9 dk
Günlük bağlantılar 12
İlk kalkış 19:40
Son kalkış 21:47
Mesafe 88 km

İstanbul ile İzmit arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile İstanbul İzmit istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

İstanbul konumundan İzmit konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 19,50 TL iken, İstanbul konumundan İzmit konumuna sadece 13,34 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi İstanbul noktasından İzmit istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İstanbul - İzmit arası trenler

İstanbul konumundan İzmit konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 51 dak gibi bir sürede İzmit konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 sa 9 dk kadar sürer. İzmit konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 19:40 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İstanbul konumunu saatler 21:47 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan İzmit konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler İstanbul konumundan İstanbul(Bakırköy), İstanbul (Pendik), İstanbul(S.çeşme), İstanbul(Bostancı) and İstanbul(Halkalı) vaktinde ayrılır ve buraya İzmit YHT vaktinde varırlar.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

İstanbul konumundan İzmit konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle İzmit konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 12 günlük aktarmaları mevcut. 12 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

İstanbul konumundan İzmit konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 12 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 12 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.