Tren İstanbul - Konya ₺331,18'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün ₺332,10
Yarın ₺332,28
2 gün ₺331,91
3 gün ₺332,28

İstanbul - Konya arası tren yolculuğu

İstanbul'dan Konya'ye tren ile yolculuk 463,3 km'dir ve 4 sa. 44 dk. sürer. Her gün 11 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:30'de ve sonuncusu 19:40'dedir. İstanbul'dan Konya'ye tren ile en az ₺331,18 veya en fazla ₺368,73 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺331,18.

En düşük fiyat₺331,18
Yolculuk Süresi4 sa. 44 dk.
Günlük Bağlantı11
En düşük fiyat₺331,18
En yüksek fiyat₺368,73
İlk Kalkış06:30
Son Kalkış19:40
Mesafe463,3 km
Kalkışİstanbul
VarışKonya
FirmaTCDD

Istanbul - Konya Tren saatleri

Ayrılış tarihi
15 Haz 2024 Cumartesi

Virail üzerinden İstanbul ile Konya arası ucuz biletler

Virail ile İstanbul Konya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Konya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İstanbul konumundan Konya konumuna ₺331,18 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺335,60 kadardır.

Hangi şirketler İstanbul ile Konya arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, İstanbul ile Konya arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Konya konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Konya konumuna hareket eden ilk tren saat 06:30 sonuncusu ise 19:40 kalkar. İstanbul konumundan Konya konumuna gitmek için gereken süre 4 sa. 44 dk.. Konya konumuna trenle ulaşmak ortalama 4 sa. 44 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 4 sa. 17 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:30, sonuncusu ise saatler 19:40 gösterdiğinde İstanbul konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Konya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler İstanbul konumundan Istanbul, Büyük Otogari,Istanbul Airport (IST) vaktinde ayrılır ve buraya Konya Tren Garı,Konya Airport, KYA vaktinde varırlar.

İstanbul konumundan Konya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Konya konumuna 11 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 11 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Konya konumundan İstanbul konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İstanbul konumundan Konya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 11 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 11 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Konya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Konya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Konya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Konya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Konya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Istanbul şehrinden Konya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺352,90 ile ₺373,70 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 6%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

İstanbul'dan Konya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Konya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺248,15 veya ortalama olarak ₺335,49 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺393,58 kadar olabilir.

Konya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Konya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Konya seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Konya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İstanbul - Konya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
32.43kg
Otobüs
34.75kg
Uçak
92.66kg
araba
74.13kg
İstanbul ile Konya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İstanbul şehriyle Konya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 32.43kg'dır.
İstanbul ile Konya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İstanbul ve Konya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı60.23kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.32kg ve araba yolculuğuna karşı 41.7kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Konya şehrine tren bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Konya şehrine giden bir tren bileti, ₺335,60'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺331,18 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Konya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Konya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺331,18'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Konya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Konya şehri arası mesafe 463,3 km'dir.
İstanbul ve Konya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Konya yolculuk ortalama olarak 4 sa. 44 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 4 sa. 17 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Konya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İstanbul ile Konya arası günde ortalama 11 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Konya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Konya şehrine en erken tren 06:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Konya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Konya şehrine en son tren 19:40 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Konya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺331,18 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Konya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Konya şehrine gitmek için ortalama 11 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Konya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Konya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 4 sa. 17 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Konya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İstanbul ile Konya arasında doğrudan bir tren vardır.
İstanbul ile Konya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Konya şehrine olan tren yolculuğu 32.43kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul'dan diğer hedefler

Konya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar