İstanbul - Konya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 103,50 TL
Yolculuk süresi 4 sa 57 dk
Günlük bağlantılar 7
İlk kalkış 20:20
Son kalkış 21:28
Mesafe 463 km

İstanbul ile Konya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

İstanbul konumundan Konya konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İstanbul konumundan Konya konumuna 103,50 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Konya konumuna biletler ortalama 108,61 TL kadar tutar.

Hangi şirketler sizi İstanbul noktasından Konya istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Konya arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Bilet fiyatı : - her gün

115,44 TL 115,90 TL 125,01 TL Tümünü gör 115,72 TL 135,12 TL 140,77 TL
208,20 TL 151,71 TL 150,34 TL Tümünü gör 141,96 TL 197,63 TL 152,98 TL

İstanbul - Konya arası trenler

İstanbul konumundan Konya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Konya konumuna ortalama yolculuk süresi 4 sa 57 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 4 sa 7 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul konumundan hareket eden ilk tren saat 20:20 kalkarken, sonuncusu saatler 21:28 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar İstanbul ve Konya konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler İstanbul konumundan İstanbul(Bostancı), İstanbul(Bakırköy), İstanbul(S.çeşme), İstanbul (Pendik) and İstanbul(Halkalı) vaktinde ayrılır ve buraya Konya YHT vaktinde varırlar.

İstanbul Konya arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

İstanbul konumundan Konya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Konya konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 7 günlük aktarmaları mevcut. 7 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir.

İstanbul konumundan Konya konumuna ulaşmak için günlük 7 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 7 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.