Tren Karaman - Konya ₺52,47'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺52,47
₺52,47
Daha

Karaman - Konya arası tren yolculuğu

Karaman'dan Konya'ye tren ile yolculuk 100,31 km'dir ve 0 sa. 59 dk. sürer. Her gün 6 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:50'de ve sonuncusu 20:10'dedir. Karaman'dan Konya'ye tren ile en az ₺52,47 veya en fazla ₺74,19 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺52,47.

En düşük fiyat₺52,47
Yolculuk Süresi0 sa. 59 dk.
Günlük Bağlantı6
En düşük fiyat₺52,47
En yüksek fiyat₺74,19
İlk Kalkış06:50
Son Kalkış20:10
Mesafe100,31 km
KalkışKaraman
VarışKonya
FirmaTCDD

Karaman - Konya Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail üzerinden Karaman ile Konya arası ucuz biletler

Virail'in sizi Konya mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Karaman konumundan Konya istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Karaman konumundan Konya konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Karaman konumundan Konya konumuna ₺52,47 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Konya konumuna biletler ortalama ₺66,09 kadar tutar.

Hangi şirketler Karaman ile Konya arasında tren seferleri düzenliyor?

Konya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Karaman konumundan Konya konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Konya konumuna hareket eden ilk tren saat 06:50 sonuncusu ise 20:10 kalkar. Karaman konumundan Konya konumuna gitmek için gereken süre 0 sa. 59 dk.. Konya konumuna trenle ulaşmak ortalama 0 sa. 59 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 0 sa. 45 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:50, sonuncusu ise saatler 20:10 gösterdiğinde Karaman konumundan hareket eder.

Karaman ve Konya konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Karaman konumundan vaktinde ayrılır ve buraya Konya Tren Garı,Konya Airport, KYA vaktinde varırlar.

Karaman konumundan Konya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Karaman konumundan Konya konumuna 6 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 6 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Konya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Karaman konumundan Konya konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Karaman konumundan Konya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 6 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 6 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Karaman ile Konya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Karaman - Konya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Karaman - Konya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Karaman - Konya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Karaman - Konya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Karaman şehrinden Konya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺45,47 ile ₺229,74 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 80%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Karaman'dan Konya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Karaman - Konya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺37,92 veya ortalama olarak ₺65,20 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺187,40 kadar olabilir.

Konya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Konya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Karaman - Konya seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Karaman - Konya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Karaman - Konya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
7.02kg
Otobüs
7.52kg
Uçak
20.06kg
araba
16.05kg
Karaman ile Konya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Karaman şehriyle Konya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 7.02kg'dır.
Karaman ile Konya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Karaman ve Konya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı13.04kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.5kg ve araba yolculuğuna karşı 9.03kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Karaman şehrinden Konya şehrine tren bileti ne kadardır?
Karaman şehrinden Konya şehrine giden bir tren bileti, ₺66,09'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺52,47 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Karaman ile Konya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Karaman ile Konya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺52,47'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Karaman ve Konya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Karaman şehriyle Konya şehri arası mesafe 100,31 km'dir.
Karaman ve Konya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Karaman ile Konya yolculuk ortalama olarak 0 sa. 59 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Karaman şehrinden Konya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Karaman ile Konya arası günde ortalama 6 bağlantı bulunur.
Karaman konumundan Konya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Karaman şehrinden Konya şehrine en erken tren 06:50 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Karaman konumundan Konya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Karaman şehrinden Konya şehrine en son tren 20:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Karaman şehrinden Konya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺52,47 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Karaman şehrinden Konya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Karaman şehrinden Konya şehrine gitmek için ortalama 6 doğrudan bağlantı vardır.
Karaman ile Konya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Karaman ve Konya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 45 dk.'dır.
Karaman şehrinden Konya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Karaman ile Konya arasında doğrudan bir tren vardır.
Karaman ile Konya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Karaman şehrinden Konya şehrine olan tren yolculuğu 7.02kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Karaman'dan yerele geçin

Trend rotalar

Karaman'dan hafta sonu kaçamakları

Karaman'dan diğer hedefler

Konya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar