Karaman - Konya arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4,50TL
Yolculuk süresi 1 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 17
İlk kalkış: 07:20
Son kalkış: 19:30
Mesafe 100km

Virail size, Karaman ile Konya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Karaman ile Konya arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Karaman konumundan Konya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 9,22 TL iken, Karaman konumundan Konya konumuna sadece 4,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Karaman - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
25,42 TL25,42 TL25,42 TL25,42 TL25,42 TL25,42 TL25,55 TL
5,50 TL5,50 TL5,50 TL5,50 TL5,50 TL5,50 TL5,50 TL

Karaman - Konya arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Karaman ve Konya konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Konya konumuna, Karaman vaktinde hareket edip hedefine Konya or Konya YHT vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Karaman konumundan Konya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Karaman konumundan Konya konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 17 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 17 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Karaman konumundan Konya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Konya konumuna hareket eden ilk tren saat 07:07, son tren ise saatler 17:07 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 hour and 30 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 1 hour and 30 minutes gibi bir sürede Konya konumuna ulaşabilirsiniz.