Adana - Konya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 20,99TL
Yolculuk süresi 6 saat
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 07:45
Son kalkış: 07:50
Mesafe 269km

Virail üzerinden Adana ile Konya arası ucuz biletler

Virail ile Adana Konya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler Adana ile Konya arasında seferler düzenliyor?

Konya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Adana konumundan Konya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 20,99 TL iken, Adana konumundan Konya konumuna sadece 20,99 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Adana - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
315 TL449 TL424 TL430 TL366 TL501 TL353 TL
Tümünü gör 25 TL25 TL25 TL25 TL25 TL25 TL
Tümünü gör 50 TL51 TL51 TL51 TL50 TL51 TL

Adana - Konya arası trenler


Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Konya konumuna tren seferleri bulunur?

Konya konumuna hareket eden trenler Adana or Şakirpaşa vaktinde hareket eder ve oraya Konya vaktinde ulaşır.

Adana konumundan Konya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Konya konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Adana konumundan Konya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Konya konumuna hareket eden ilk tren saat 07:10, son tren ise saatler 07:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 6 hours kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 5 hours and 58 minutes gibi bir sürede Konya konumuna ulaşabilirsiniz.