Adana - Konya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,07 TL
Yolculuk süresi 6 sa 11 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 10:45
Son kalkış 10:49
Mesafe 269 km

Adana ile Konya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Adana Konya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Adana konumundan Konya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Adana konumundan Konya konumuna 36,07 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Konya konumuna biletler ortalama 36,08 TL kadar tutar.

Hangi şirketler Adana ile Konya arasında tren seferleri düzenliyor?

Konya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Bilet fiyatı : - her gün

70,52 TL 70,89 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 70,89 TL 71,16 TL

Adana - Konya arası trenler

Adana konumundan Konya konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Konya konumuna ortalama yolculuk süresi 6 sa 11 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 6 sa 9 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. Adana konumundan hareket eden ilk tren saat 10:45 kalkarken, sonuncusu saatler 10:49 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Konya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Konya konumuna hareket eden trenler, Adana konumundan Şakirpaşa and Adana vaktinde hareket eder ve hedeflerine Konya vaktinde ulaşırlar.

Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Adana konumundan Konya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Konya konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Konya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Adana konumundan Konya konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.