Tren Adana - Pozantı ₺45,29'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

Adana - Pozantı arası tren yolculuğu

Adana'dan Pozantı'ye tren ile yolculuk 62,39 km'dir ve 1 sa. 35 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:04'de ve sonuncusu 16:34'dedir. Adana'dan Pozantı'ye tren ile en az ₺45,29 veya en fazla ₺63,88 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺45,29.

En düşük fiyat₺45,29
Yolculuk Süresi1 sa. 35 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺45,29
En yüksek fiyat₺63,88
İlk Kalkış08:04
Son Kalkış16:34
Mesafe62,39 km
KalkışAdana
VarışPozantı
FirmaTCDD

Adana - Pozanti Tren saatleri

Ayrılış tarihi
15 Haz 2024 Cumartesi

Virail size, Adana ile Pozantı arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Pozantı mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adana konumundan Pozantı istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Adana konumundan Pozantı konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Adana konumundan Pozantı konumuna ₺45,29 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Pozantı konumuna biletler ortalama ₺60,38 kadar tutar.

Hangi şirketler sizi Adana noktasından Pozantı istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Adana ile Pozantı arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Pozantı konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Pozantı konumuna ulaşmak 1 sa. 35 dk. kadar zaman alır. Adana konumundan hareket eden ilk tren 08:04 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 16:34 gösterdiğinde ayrılır. Pozantı konumuna ortalama yolculuk süresi 1 sa. 35 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 sa. 35 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Adana konumundan hareket eden ilk tren saat 08:04 kalkarken, sonuncusu saatler 16:34 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Adana ve Pozantı konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Pozantı konumuna hareket edecek trenlerin Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Adana konumundan Pozantı konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Pozantı konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Pozantı konumundan Adana konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Adana konumundan Pozantı konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Adana ile Pozanti arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Adana - Pozantı arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Pozantı arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Pozantı arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Pozantı seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Adana şehrinden Pozanti şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺44,18 ile ₺83,39 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 47%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Adana'dan Pozantı'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Pozantı tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺31,48 veya ortalama olarak ₺48,23 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺62,22 kadar olabilir.

Pozantı konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Pozantı konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Pozantı seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Pozantı arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Pozantı CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
4.37kg
Otobüs
4.68kg
Uçak
12.48kg
araba
9.98kg
Adana ile Pozantı arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Pozantı şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 4.37kg'dır.
Adana ile Pozantı şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Pozantı arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı8.11kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.31kg ve araba yolculuğuna karşı 5.61kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Pozantı şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Pozantı şehrine giden bir tren bileti, ₺60,38'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺45,29 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Pozantı arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Pozantı arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺45,29'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Pozantı arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Pozantı şehri arası mesafe 62,39 km'dir.
Adana ve Pozantı arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Pozantı yolculuk ortalama olarak 1 sa. 35 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 35 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Pozantı şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Pozantı arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Pozantı istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Pozantı şehrine en erken tren 08:04 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Pozantı istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Pozantı şehrine en son tren 16:34 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Pozantı şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺45,29 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Pozantı şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Pozantı şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Pozantı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Pozantı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 35 dk.'dır.
Adana şehrinden Pozantı şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Pozantı arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Pozantı arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Pozantı şehrine olan tren yolculuğu 4.37kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Pozantı iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar