Tren Adana - Şefaatli ₺114,87'den başlayan fiyatlar

15/07/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Adana - Şefaatli arası tren yolculuğu

Adana'dan Şefaatli'ye tren ile yolculuk 283,05 km'dir ve 8 sa. 13 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 20:30'de ve sonuncusu 20:30'dedir. Adana'dan Şefaatli'ye tren ile en az ₺114,87 veya en fazla ₺155,74 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺114,87.

En düşük fiyat₺114,87
Yolculuk Süresi8 sa. 13 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺114,87
En yüksek fiyat₺155,74
İlk Kalkış20:30
Son Kalkış20:30
Mesafe283,05 km
KalkışAdana
VarışŞefaatli
FirmaTCDD

Adana ile Şefaatli arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Şefaatli konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺136,23 iken, Adana konumundan Şefaatli konumuna sadece ₺114,87 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Adana ile Şefaatli arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Adana ile Şefaatli arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Şefaatli konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Şefaatli konumuna hareket eden ilk tren saat 20:30 sonuncusu ise 20:30 kalkar. Adana konumundan Şefaatli konumuna gitmek için gereken süre 8 sa. 13 dk.. Şefaatli konumuna trenle ulaşmak ortalama 8 sa. 13 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 7 sa. 37 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 20:30, sonuncusu ise saatler 20:30 gösterdiğinde Adana konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Adana - Şefaatli hattında hizmet vermektedir?

Şefaatli konumuna, Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Adana konumundan Şefaatli konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Şefaatli konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Şefaatli konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Şefaatli konumundan Adana konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Adana konumundan Şefaatli konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Adana - Şefaatli arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Şefaatli arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Şefaatli arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Şefaatli seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Adana'dan Şefaatli'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Şefaatli tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺48,60 veya ortalama olarak ₺163,18 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺784,77 kadar olabilir.

Şefaatli konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Şefaatli konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Şefaatli seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Şefaatli arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Şefaatli CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
19.81kg
Otobüs
21.23kg
Uçak
56.61kg
araba
45.29kg
Adana ile Şefaatli arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Şefaatli şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 19.81kg'dır.
Adana ile Şefaatli şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Şefaatli arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı36.8kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.42kg ve araba yolculuğuna karşı 25.48kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Şefaatli şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Şefaatli şehrine giden bir tren bileti, ₺136,23'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺114,87 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Şefaatli arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Şefaatli arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺114,87'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Şefaatli arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Şefaatli şehri arası mesafe 283,05 km'dir.
Adana ve Şefaatli arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Şefaatli yolculuk ortalama olarak 8 sa. 13 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 7 sa. 37 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Şefaatli şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Şefaatli arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Şefaatli istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Şefaatli şehrine en erken tren 20:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Şefaatli istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Şefaatli şehrine en son tren 20:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Şefaatli şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺114,87 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Şefaatli şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Şefaatli şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Şefaatli arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Şefaatli arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 7 sa. 37 dk.'dır.
Adana şehrinden Şefaatli şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Şefaatli arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Şefaatli arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Şefaatli şehrine olan tren yolculuğu 19.81kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Şefaatli iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar