Tren Adana - Battalgazi ₺44,73'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Adana - Battalgazi arası tren yolculuğu

Adana'dan Battalgazi'ye tren ile yolculuk 318,58 km'dir ve 7 sa. 56 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:40'de ve sonuncusu 11:35'dedir. Adana'dan Battalgazi'ye tren ile en az ₺44,73 veya en fazla ₺91,31 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺44,73.

En düşük fiyat₺44,73
Yolculuk Süresi7 sa. 56 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺44,73
En yüksek fiyat₺91,31
İlk Kalkış08:40
Son Kalkış11:35
Mesafe318,58 km
KalkışAdana
VarışBattalgazi
FirmaTCDD

Virail üzerinden Adana ile Battalgazi arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Adana konumundan Battalgazi konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Adana konumundan Battalgazi konumuna ₺44,73 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Battalgazi konumuna biletler ortalama ₺78,24 kadar tutar.

Hangi şirketler sizi Adana noktasından Battalgazi istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Battalgazi konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Battalgazi konumuna hareket eden ilk tren saat 08:40 sonuncusu ise 11:35 kalkar. Adana konumundan Battalgazi konumuna gitmek için gereken süre 7 sa. 56 dk.. Battalgazi konumuna hareket eden ilk tren saat 08:40, son tren ise saatler 11:35 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 7 sa. 56 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 7 sa. 36 dk. gibi bir sürede Battalgazi konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Battalgazi konumuna tren seferleri bulunur?

Battalgazi konumuna hareket eden trenler Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Adana konumundan Battalgazi konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Battalgazi konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Battalgazi konumundan Adana konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Adana konumundan Battalgazi konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Adana - Battalgazi arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Battalgazi arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Battalgazi arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Battalgazi seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Adana'dan Battalgazi'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Battalgazi tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺101,43 veya ortalama olarak ₺147,12 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺208,94 kadar olabilir.

Battalgazi konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Battalgazi konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Battalgazi seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Battalgazi arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Battalgazi CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
22.3kg
Otobüs
23.89kg
Uçak
63.72kg
araba
50.97kg
Adana ile Battalgazi arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Battalgazi şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 22.3kg'dır.
Adana ile Battalgazi şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Battalgazi arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı41.42kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.59kg ve araba yolculuğuna karşı 28.67kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Battalgazi şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Battalgazi şehrine giden bir tren bileti, ₺78,24'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺44,73 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Battalgazi arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Battalgazi arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺44,73'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Battalgazi arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Battalgazi şehri arası mesafe 318,58 km'dir.
Adana ve Battalgazi arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Battalgazi yolculuk ortalama olarak 7 sa. 56 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 7 sa. 36 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Battalgazi şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Battalgazi arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Battalgazi istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Battalgazi şehrine en erken tren 08:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Battalgazi istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Battalgazi şehrine en son tren 11:35 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Battalgazi şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺44,73 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Battalgazi şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Battalgazi şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Battalgazi arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Battalgazi arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 7 sa. 36 dk.'dır.
Adana şehrinden Battalgazi şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Battalgazi arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Battalgazi arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Battalgazi şehrine olan tren yolculuğu 22.3kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Battalgazi iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar