Adana - Battalgazi arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 31 TL
Yolculuk süresi 7 sa 52 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 07:40
Son kalkış: 07:40
Mesafe 318km

Virail size, Adana ile Battalgazi arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile Adana Battalgazi istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler Adana ile Battalgazi arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Battalgazi konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Adana konumundan Battalgazi konumuna 31,41 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Battalgazi konumuna biletler ortalama 31,41 TL kadar tutar.

,

Adana - Battalgazi arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Adana ile Battalgazi arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Adana ve Battalgazi konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Adana konumundan Adana vaktinde ayrılır ve buraya Battalgazi vaktinde varırlar.

Adana konumundan Battalgazi konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Battalgazi konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Adana konumundan Battalgazi konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Battalgazi konumuna trenle ulaşmak ortalama 9 hours and 13 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 9 hours and 13 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 07:07, sonuncusu ise saatler 07:07 gösterdiğinde Adana konumundan hareket eder.