Batman - Battalgazi arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Battalgazi şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 18,99TL
Yolculuk süresi 6 sa 46 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 09:22
Son kalkış: 09:22
Mesafe 242km

Batman ile Battalgazi arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Batman Battalgazi arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Batman noktasından Battalgazi istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Batman ile Battalgazi arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Batman konumundan Battalgazi konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Batman konumundan Battalgazi konumuna ortalama tren fiyatları 20,98 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Batman konumundan Battalgazi konumuna fiyatlar yaklaşık 18,99 TL civarındadır.

Batman - Battalgazi arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Battalgazi konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Battalgazi konumuna hareket edecek trenlerin Batman vaktinde ayrılmaları ve Battalgazi vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Batman konumundan Battalgazi konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Batman konumundan Battalgazi konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Batman konumundan Battalgazi konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Battalgazi konumuna trenle ulaşmak ortalama 6 hours and 48 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 6 hours and 48 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 09:12, sonuncusu ise saatler 09:12 gösterdiğinde Batman konumundan hareket eder.