Elâzığ - Battalgazi arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Battalgazi şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11TL
Yolculuk süresi 2 sa 6 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 08:10
Son kalkış: 14:05
Mesafe 72km

Virail üzerinden Elâzığ ile Battalgazi arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler sizi Elâzığ noktasından Battalgazi istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Elâzığ konumundan Battalgazi konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Elâzığ konumundan Battalgazi konumuna 11,00 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 12,24 TL kadardır.

Elâzığ - Battalgazi arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Elâzığ ile Battalgazi arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Elâzığ ve Battalgazi konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Battalgazi konumuna hareket eden trenler Elazığ vaktinde hareket eder ve oraya Battalgazi vaktinde ulaşır.

Elâzığ konumundan Battalgazi konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Elâzığ konumundan Battalgazi konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Elâzığ konumundan Battalgazi konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 2 hours and 8 minutes gibi bir sürede Battalgazi konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 2 hours and 11 minutes kadar sürer. Battalgazi konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 08:09 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Elâzığ konumunu saatler 14:09 gösterdiğinde terkeder.