Tren Adana - Baskil ₺31,85'den başlayan fiyatlar

16/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Adana - Baskil arası tren yolculuğu

Adana'dan Baskil'ye tren ile yolculuk 353,43 km'dir ve 9 sa. 0 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:40'de ve sonuncusu 11:35'dedir. Adana'dan Baskil'ye tren ile en az ₺31,85 veya en fazla ₺99,78 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺31,85.

En düşük fiyat₺31,85
Yolculuk Süresi9 sa. 0 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺31,85
En yüksek fiyat₺99,78
İlk Kalkış08:40
Son Kalkış11:35
Mesafe353,43 km
KalkışAdana
VarışBaskil
FirmaTCDD

Virail size, Adana ile Baskil arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Baskil mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adana konumundan Baskil istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Adana konumundan Baskil konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Adana konumundan Baskil konumuna ortalama tren fiyatları ₺76,95 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺31,85 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Adana ile Baskil arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Adana konumundan Baskil konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Baskil konumuna ulaşmak 9 sa. 0 dk. kadar zaman alır. Adana konumundan hareket eden ilk tren 08:40 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 11:35 gösterdiğinde ayrılır. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 8 sa. 40 dk. gibi bir sürede Baskil konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 9 sa. 0 dk. kadar sürer. Baskil konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 08:40 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Adana konumunu saatler 11:35 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan Baskil konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Baskil konumuna hareket eden trenler, Adana konumundan Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Adana konumundan Baskil konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Baskil konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Baskil konumundan Adana konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Adana konumundan Baskil konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Adana - Baskil arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Baskil arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Baskil arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Baskil seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Adana'dan Baskil'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Baskil tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺120,39 veya ortalama olarak ₺153,50 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺208,94 kadar olabilir.

Baskil konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Baskil konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Baskil seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Baskil arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Baskil CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
24.74kg
Otobüs
26.51kg
Uçak
70.69kg
araba
56.55kg
Adana ile Baskil arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Baskil şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 24.74kg'dır.
Adana ile Baskil şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Baskil arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı45.95kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.77kg ve araba yolculuğuna karşı 31.81kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Baskil şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Baskil şehrine giden bir tren bileti, ₺76,95'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺31,85 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Baskil arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Baskil arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺31,85'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Baskil arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Baskil şehri arası mesafe 353,43 km'dir.
Adana ve Baskil arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Baskil yolculuk ortalama olarak 9 sa. 0 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 8 sa. 40 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Baskil şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Baskil arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Baskil istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Baskil şehrine en erken tren 08:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Baskil istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Baskil şehrine en son tren 11:35 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Baskil şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺31,85 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Baskil şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Baskil şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Baskil arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Baskil arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 8 sa. 40 dk.'dır.
Adana şehrinden Baskil şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Baskil arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Baskil arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Baskil şehrine olan tren yolculuğu 24.74kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Baskil iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar