Konya - Pozantı arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Pozantı şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,49TL
Yolculuk süresi 4 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 14:30
Son kalkış: 14:30
Mesafe 216km

Virail üzerinden Konya ile Pozantı arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler sizi Konya noktasından Pozantı istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Konya ile Pozantı arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Konya konumundan Pozantı konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Konya konumundan Pozantı konumuna 17,49 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 29,69 TL kadardır.

Konya - Pozantı arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Konya Pozantı arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Konya - Pozantı hattında hizmet vermektedir?

Pozantı konumuna, Konya or Konya YHT vaktinde hareket edip hedefine Pozantı vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle Konya konumundan Pozantı konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Konya konumundan Pozantı konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle Pozantı konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Pozantı konumuna hareket eden ilk tren saat 14:06, son tren ise saatler 14:06 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 4 hours and 14 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 4 hours and 14 minutes gibi bir sürede Pozantı konumuna ulaşabilirsiniz.