Ankara - Konya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 37,50 TL
Yolculuk süresi 1 sa 50 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 11:30
Son kalkış 21:00
Mesafe 230 km

Ankara ile Konya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Konya mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ankara konumundan Konya istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Konya konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Ankara konumundan Konya konumuna ortalama tren fiyatları 37,52 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 37,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Konya istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bilet fiyatı : - her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
37,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
92,66 TL 91,02 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 93,21 TL 63,69 TL

Ankara - Konya arası trenler

Trenle Konya konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Konya konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 sa 50 dk sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 sa 47 dk yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 21:00, sonuncusu ise saatler 21:00 gösterdiğinde Ankara konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Konya konumuna tren seferleri bulunur?

Konya konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Ankara Gar vaktinde hareket eder ve hedeflerine Konya YHT vaktinde ulaşırlar.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Trenle Ankara konumundan Konya konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Konya konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

Ankara konumundan Konya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.