Tren Ankara - Konya ₺104,75'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺104,75
₺106,04
₺105,67

Ankara - Konya arası tren yolculuğu

Ankara'dan Konya'ye tren ile yolculuk 230,28 km'dir ve 1 sa. 46 dk. sürer. Her gün 6 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:30'de ve sonuncusu 21:10'dedir. Ankara'dan Konya'ye tren ile en az ₺104,75 veya en fazla ₺106,04 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺104,75.

En düşük fiyat₺104,75
Yolculuk Süresi1 sa. 46 dk.
Günlük Bağlantı6
En düşük fiyat₺104,75
En yüksek fiyat₺106,04
İlk Kalkış06:30
Son Kalkış21:10
Mesafe230,28 km
KalkışAnkara
VarışKonya
FirmaTCDD

Ankara - Konya Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail üzerinden Ankara ile Konya arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan Konya konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Ankara konumundan Konya konumuna ortalama tren fiyatları ₺105,30 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺104,75 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Konya istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile Konya arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Ankara konumundan Konya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Konya konumuna ulaşmak 1 sa. 46 dk. kadar zaman alır. Ankara konumundan hareket eden ilk tren 06:30 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 21:10 gösterdiğinde ayrılır. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 sa. 46 dk. gibi bir sürede Konya konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 sa. 46 dk. kadar sürer. Konya konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 06:30 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Ankara konumunu saatler 21:10 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar Ankara ve Konya konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Konya konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve hedeflerine Konya Tren Garı,Konya Airport, KYA vaktinde ulaşırlar.

Ankara konumundan Konya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Konya konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 6 günlük aktarmaları mevcut. 6 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Konya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Konya konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Konya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 6 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 6 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Konya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Konya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Konya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Konya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Konya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Konya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺106,40 ile ₺125,73 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 15%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Konya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Konya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺79,34 veya ortalama olarak ₺106,99 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺125,00 kadar olabilir.

Konya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Konya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Konya seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Konya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Konya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
16.12kg
Otobüs
17.27kg
Uçak
46.06kg
araba
36.84kg
Ankara ile Konya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Konya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 16.12kg'dır.
Ankara ile Konya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Konya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı29.94kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.15kg ve araba yolculuğuna karşı 20.72kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Konya şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Konya şehrine giden bir tren bileti, ₺105,30'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺104,75 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Konya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Konya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺104,75'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Konya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Konya şehri arası mesafe 230,28 km'dir.
Ankara ve Konya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Konya yolculuk ortalama olarak 1 sa. 46 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 46 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Konya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Konya arası günde ortalama 6 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Konya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Konya şehrine en erken tren 06:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Konya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Konya şehrine en son tren 21:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Konya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺104,75 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Konya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Konya şehrine gitmek için ortalama 6 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Konya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Konya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 46 dk.'dır.
Ankara şehrinden Konya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Konya arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Konya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Konya şehrine olan tren yolculuğu 16.12kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Konya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar