Ankara - Bozüyük arası tren bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 40TL
Yolculuk süresi 1 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 08:10
Son kalkış: 18:20
Mesafe 240km

Virail size, Ankara ile Bozüyük arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Bozüyük istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bozüyük konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 40,50 TL iken, Ankara konumundan Bozüyük konumuna sadece 40,00 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Ankara - Bozüyük her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
41 TL41 TL41 TL Tümünü gör 41 TL Tümünü gör Tümünü gör

Ankara - Bozüyük arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Ankara ile Bozüyük arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Bozüyük konumuna tren seferleri bulunur?

Bozüyük konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Ankara Gar vaktinde hareket eder ve hedeflerine Bozüyük YHT vaktinde ulaşırlar.

Trenle Ankara konumundan Bozüyük konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Ankara konumundan Bozüyük konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 3 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 3 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Ankara konumundan Bozüyük konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Bozüyük konumuna hareket eden ilk tren saat 08:06, son tren ise saatler 18:06 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 hour and 44 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 1 hour and 43 minutes gibi bir sürede Bozüyük konumuna ulaşabilirsiniz.