Ankara - Gebze arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 86 TL
Yolculuk süresi 3 sa 46 dk
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 06:00
Son kalkış: 22:00
Mesafe 300km

Ankara ile Gebze arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Gebze mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ankara konumundan Gebze istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Gebze istikametine tren ile götürüyor?

Gebze konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Gebze konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Ankara konumundan Gebze konumuna ortalama tren fiyatları 256,50 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 85,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Ankara - Gebze her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
85,50 TL85,50 TL85,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Ankara - Gebze arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Gebze konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Gebze konumuna hareket edecek trenlerin Ankara Gar vaktinde ayrılmaları ve Gebze vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Ankara konumundan Gebze konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Gebze konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Ankara konumundan Gebze konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Gebze konumuna ortalama yolculuk süresi 4 hours and 35 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 3 hours and 35 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ankara konumundan hareket eden ilk tren saat 06:11 kalkarken, sonuncusu saatler 22:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.