Tren Ankara - Gebze ₺183,35'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺184,09
₺183,35
₺184,27

Ankara - Gebze arası tren yolculuğu

Ankara'dan Gebze'ye tren ile yolculuk 300,42 km'dir ve 3 sa. 54 dk. sürer. Her gün 9 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:50'de ve sonuncusu 22:00'dedir. Ankara'dan Gebze'ye tren ile en az ₺183,35 veya en fazla ₺227,72 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺183,35.

En düşük fiyat₺183,35
Yolculuk Süresi3 sa. 54 dk.
Günlük Bağlantı9
En düşük fiyat₺183,35
En yüksek fiyat₺227,72
İlk Kalkış06:50
Son Kalkış22:00
Mesafe300,42 km
KalkışAnkara
VarışGebze
FirmaTCDD

Ankara - Gebze Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Ankara ile Gebze arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Ankara Gebze istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Ankara konumundan Gebze konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan Gebze konumuna ₺183,35 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺221,64 kadardır.

Ankara ile Gebze arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile Gebze arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Gebze konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Gebze konumuna hareket eden ilk tren saat 06:50 sonuncusu ise 22:00 kalkar. Ankara konumundan Gebze konumuna gitmek için gereken süre 3 sa. 54 dk.. Gebze konumuna trenle ulaşmak ortalama 3 sa. 54 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 3 sa. 22 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:50, sonuncusu ise saatler 22:00 gösterdiğinde Ankara konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Ankara ve Gebze konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Gebze konumuna hareket eden trenler Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Ankara konumundan Gebze konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Gebze konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 9 günlük aktarmaları mevcut. 9 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Gebze konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Gebze konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Gebze konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 9 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 9 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Gebze arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Gebze arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Gebze arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Gebze arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Gebze seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Gebze şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺190,16 ile ₺213,91 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 11%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Gebze'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Gebze tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺141,01 veya ortalama olarak ₺194,44 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺253,12 kadar olabilir.

Gebze konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Gebze konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Gebze seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Gebze arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Gebze CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
21.03kg
Otobüs
22.53kg
Uçak
60.08kg
araba
48.07kg
Ankara ile Gebze arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Gebze şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 21.03kg'dır.
Ankara ile Gebze şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Gebze arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı39.05kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.5kg ve araba yolculuğuna karşı 27.04kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Gebze şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Gebze şehrine giden bir tren bileti, ₺221,64'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺183,35 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Gebze arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Gebze arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺183,35'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Gebze arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Gebze şehri arası mesafe 300,42 km'dir.
Ankara ve Gebze arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Gebze yolculuk ortalama olarak 3 sa. 54 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 22 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Gebze şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Gebze arası günde ortalama 9 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Gebze istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Gebze şehrine en erken tren 06:50 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Gebze istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Gebze şehrine en son tren 22:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Gebze şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺183,35 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Gebze şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Gebze şehrine gitmek için ortalama 9 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Gebze arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Gebze arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 22 dk.'dır.
Ankara şehrinden Gebze şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Gebze arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Gebze arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Gebze şehrine olan tren yolculuğu 21.03kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Gebze iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar