Ankara - Battalgazi arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 510 km

Ankara ile Battalgazi arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi demiryolu şirketleri Ankara ile Battalgazi arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Ankara ile Battalgazi arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ankara - Battalgazi arası trenler

Battalgazi konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Battalgazi konumuna ulaşmak kadar zaman alır. Ankara konumundan hareket eden ilk tren zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler gösterdiğinde ayrılır.

Hangi istasyonlar Ankara - Battalgazi hattında hizmet vermektedir?

Battalgazi konumuna, Ankara Gar and Kayaş vaktinde hareket edip hedefine Battalgazi vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Ankara ile Battalgazi arasındaki gibi uzun yolculuklar söz konusu olduğunda, hızlı trenle ya da uçakla seyahatinizin süresini kısaltabilirsiniz.

Ankara konumundan Battalgazi konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle, Ankara konumundan Battalgazi konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.