Ankara - Battalgazi arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 33 TL
Yolculuk süresi 15 saat
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 12:55
Son kalkış: 13:12
Mesafe 510km

Ankara ile Battalgazi arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara ile Battalgazi arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile Battalgazi arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Ankara konumundan Battalgazi konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Battalgazi konumuna ortalama tren fiyatları 36,46 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Battalgazi konumuna fiyatlar yaklaşık 32,99 TL civarındadır.

Ankara - Battalgazi arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Eğer trende uzun saatler geçirmek istemiyorsanız, uçakla yolculuğu düşünebilirsiniz. Özellikle erken rezervsayon yapabileceğiniz durumlarda Battalgazi konumuna uçmak bir hayli uygun olacaktır.

Hangi istasyonlar Ankara - Battalgazi hattında hizmet vermektedir?

Battalgazi konumuna, Ankara Gar or Kayaş vaktinde hareket edip hedefine Battalgazi vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Ankara konumundan Battalgazi konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Battalgazi konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Ankara konumundan Battalgazi konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Battalgazi konumuna trenle ulaşmak ortalama 15 hours and 7 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 14 hours and 59 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 12:09, sonuncusu ise saatler 13:09 gösterdiğinde Ankara konumundan hareket eder.