Tren Ankara - Elâzığ ₺21,17'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺21,17

Ankara - Elâzığ arası tren yolculuğu

Ankara'dan Elâzığ'ye tren ile yolculuk 565,77 km'dir ve 19 sa. 22 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:20'de ve sonuncusu 15:55'dedir. Ankara'dan Elâzığ'ye tren ile en az ₺21,17 veya en fazla ₺170,84 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺21,17.

En düşük fiyat₺21,17
Yolculuk Süresi19 sa. 22 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺21,17
En yüksek fiyat₺170,84
İlk Kalkış11:20
Son Kalkış15:55
Mesafe565,77 km
KalkışAnkara
VarışElâzığ
FirmaTCDD

Ankara - Elâzığ Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Ankara ile Elâzığ arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Elâzığ arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Elâzığ konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan Elâzığ konumuna ₺21,17 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺159,61 kadardır.

Hangi demiryolu şirketleri Ankara ile Elâzığ arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Ankara konumundan Elâzığ konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Elâzığ konumuna hareket eden ilk tren saat 11:20 sonuncusu ise 15:55 kalkar. Ankara konumundan Elâzığ konumuna gitmek için gereken süre 19 sa. 22 dk.. Elâzığ konumuna ortalama yolculuk süresi 19 sa. 22 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 17 sa. 3 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ankara konumundan hareket eden ilk tren saat 11:20 kalkarken, sonuncusu saatler 15:55 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Ankara ve Elâzığ konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Elâzığ konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Trenle Ankara konumundan Elâzığ konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Elâzığ konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Elâzığ konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Elâzığ konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Elâzığ arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Elâzığ arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Elâzığ arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Elâzığ arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Elâzığ seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Elâzığ şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺67,56 ile ₺180,04 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 62%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Elâzığ'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Elâzığ tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺113,95 veya ortalama olarak ₺158,06 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺190,72 kadar olabilir.

Elâzığ konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Elâzığ konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Elâzığ seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Elâzığ arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Elâzığ CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
39.6kg
Otobüs
42.43kg
Uçak
113.15kg
araba
90.52kg
Ankara ile Elâzığ arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Elâzığ şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 39.6kg'dır.
Ankara ile Elâzığ şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Elâzığ arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı73.55kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.83kg ve araba yolculuğuna karşı 50.92kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Elâzığ şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Elâzığ şehrine giden bir tren bileti, ₺159,61'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺21,17 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Elâzığ arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Elâzığ arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺21,17'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Elâzığ arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Elâzığ şehri arası mesafe 565,77 km'dir.
Ankara ve Elâzığ arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Elâzığ yolculuk ortalama olarak 19 sa. 22 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 17 sa. 3 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Elâzığ şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Elâzığ arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Elâzığ istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Elâzığ şehrine en erken tren 11:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Elâzığ istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Elâzığ şehrine en son tren 15:55 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺21,17 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Elâzığ şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Elâzığ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Elâzığ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 17 sa. 3 dk.'dır.
Ankara şehrinden Elâzığ şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Elâzığ arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Elâzığ arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Elâzığ şehrine olan tren yolculuğu 39.6kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Elâzığ iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar