Ankara - Elâzığ arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 58,77 TL
Yolculuk süresi 17 sa 44 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 13:55
Son kalkış 14:12
Mesafe 565 km

Virail size, Ankara ile Elâzığ arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Elâzığ arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Elâzığ konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Ankara konumundan Elâzığ konumuna ortalama tren fiyatları 58,77 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 58,77 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Elâzığ istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bilet fiyatı : - her gün

117,72 TL 117,81 TL 115,72 TL 118,90 TL 120,45 TL Tümünü gör 120,09 TL
Tümünü gör 457,58 TL Tümünü gör 266,87 TL 268,42 TL Tümünü gör 267,33 TL

Ankara - Elâzığ arası trenler

Ankara konumundan Elâzığ konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Elâzığ konumuna hareket eden ilk tren saat 13:55, son tren ise saatler 14:12 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 17 sa 44 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 17 sa 36 dk gibi bir sürede Elâzığ konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Ankara - Elâzığ hattında hizmet vermektedir?

Elâzığ konumuna, Ankara Gar and Kayaş vaktinde hareket edip hedefine Elazığ vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Eğer trende uzun saatler geçirmek istemiyorsanız, uçakla yolculuğu düşünebilirsiniz. Özellikle erken rezervsayon yapabileceğiniz durumlarda Elâzığ konumuna uçmak bir hayli uygun olacaktır.

Ankara konumundan Elâzığ konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Elâzığ konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Elâzığ konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Ankara konumundan Elâzığ konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.