Tren Kharkov - Poltava ₺87,44'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺87,44

Kharkov - Poltava arası tren yolculuğu

Kharkov'dan Poltava'ye tren ile yolculuk 130,37 km'dir ve 2 sa. 2 dk. sürer. Her gün 4 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:15'de ve sonuncusu 23:50'dedir. Kharkov'dan Poltava'ye tren ile en az ₺87,44 veya en fazla ₺244,29 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺87,44.

En düşük fiyat₺87,44
Yolculuk Süresi2 sa. 2 dk.
Günlük Bağlantı4
En düşük fiyat₺87,44
En yüksek fiyat₺244,29
İlk Kalkış07:15
Son Kalkış23:50
Mesafe130,37 km
KalkışKharkov
VarışPoltava
FirmaUkrainian Railways

Kharkiv - Poltava Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Kharkov ile Poltava arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Kharkov konumundan Poltava konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Kharkov konumundan Poltava konumuna ₺87,44 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺167,15 kadardır.

Kharkov ile Poltava arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Poltava konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Poltava konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Poltava konumuna hareket eden ilk tren saat 07:15 sonuncusu ise 23:50 kalkar. Kharkov konumundan Poltava konumuna gitmek için gereken süre 2 sa. 2 dk.. Poltava konumuna hareket eden ilk tren saati 07:15 iken, sonuncusu saatler 23:50 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 2 sa. 2 dk., ama en hızlı trenler sizi Poltava konumuna 1 sa. 39 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar Kharkov ve Poltava konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Kharkov konumundan vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

Trenle Kharkov konumundan Poltava konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Poltava konumundan Kharkov konumuna gitmek isterseniz, 4 günlük aktarmaları mevcut. 4 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle, Kharkov konumundan Poltava konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Kharkov konumundan Poltava konumuna ulaşmak için günlük 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 4 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Kharkiv ile Poltava arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Kharkov - Poltava arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kharkov - Poltava arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kharkov - Poltava arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kharkov - Poltava seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Kharkiv şehrinden Poltava şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺129,78 ile ₺203,97 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 36%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Kharkov'dan Poltava'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kharkov - Poltava tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺106,22 veya ortalama olarak ₺137,12 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺152,43 kadar olabilir.

Poltava konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Poltava konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kharkov - Poltava seyahatinde Ukrainian Railways tarafından sunulan hizmetler
Kharkov - Poltava arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Ukrainian Railways
quiet_zone Sessiz alan check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check

Tren'a göre Kharkov - Poltava CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
9.13kg
Otobüs
9.78kg
Uçak
26.07kg
araba
20.86kg
Kharkov ile Poltava arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kharkov şehriyle Poltava şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 9.13kg'dır.
Kharkov ile Poltava şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kharkov ve Poltava arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı16.94kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.65kg ve araba yolculuğuna karşı 11.73kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kharkov şehrinden Poltava şehrine tren bileti ne kadardır?
Kharkov şehrinden Poltava şehrine giden bir tren bileti, ₺167,15'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺87,44 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kharkov ile Poltava arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kharkov ile Poltava arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺87,44'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kharkov ve Poltava arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kharkov şehriyle Poltava şehri arası mesafe 130,37 km'dir.
Kharkov ve Poltava arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kharkov ile Poltava yolculuk ortalama olarak 2 sa. 2 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 39 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kharkov şehrinden Poltava şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kharkov ile Poltava arası günde ortalama 4 bağlantı bulunur.
Kharkov konumundan Poltava istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kharkov şehrinden Poltava şehrine en erken tren 07:15 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kharkov konumundan Poltava istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kharkov şehrinden Poltava şehrine en son tren 23:50 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kharkov şehrinden Poltava şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺87,44 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kharkov konumundan Poltava istikametine gidebilmek için hangi istasyonları kullanabilirim?
Kharkov konumundan hareketle Poltava istikametine gidebileceğiniz 6 istasyon bulunmaktadır. Tsentralnyi rynok Bus Station (platforma #6), Kharkiv International Airport, Kharkiv Train Station Osnova, Kharkiv-Levada, Kharkiv Південний Вокзал and International Airport Kharkiv istasyonundan çıkışınızı sağlayabilir ve Полтава (Poltava) Velykotyrnivs'ka St, 7, Poltava-Pivdenna and Poltava Залізничний Вокзал "полтава-київська" istasyonuna ulaşabilirsiniz.
Kharkov şehrinden Poltava şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kharkov şehrinden Poltava şehrine gitmek için ortalama 4 doğrudan bağlantı vardır.
Kharkov ile Poltava arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kharkov ve Poltava arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 39 dk.'dır.
Kharkov şehrinden Poltava şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kharkov ile Poltava arasında doğrudan bir tren vardır.
Kharkov ile Poltava arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kharkov şehrinden Poltava şehrine olan tren yolculuğu 9.13kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kharkov'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kharkov'dan hafta sonu kaçamakları

Kharkov'dan diğer hedefler

Poltava iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar