• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Kars - Sarıkamış arası tren bulun En ucuz fiyat 8,98 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

İle Tren

Yarın

İle Tren

2 Gün

Rentalcars.com

Sarıkamış şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Kars ile Sarıkamış arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile Kars Sarıkamış istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Sarıkamış konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Kars konumundan Sarıkamış konumuna ortalama tren fiyatları 10,30 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 8,98 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Kars ile Sarıkamış arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Kars ile Sarıkamış arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Kars ile Sarıkamış ile tren

En iyi fiyat 8,98 TL
Yolculuk süresi 1 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 11:00
Son kalkış 11:00
Mesafe 53 km

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
1
Firma
1
En düşük
8,98 TL
En yüksek
10,50 TL

Kars - Sarıkamış

Aylık

Ayın en iyi fiyatları

Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 1 sa 1 dk
Kars - Sarıkamış
11:00 - 12:01
10,50 TL

Kars konumundan Sarıkamış konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Sarıkamış konumuna hareket eden ilk tren saati 11:00 iken, sonuncusu saatler 11:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 saat, ama en hızlı trenler sizi Sarıkamış konumuna 58 dak gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Sarıkamış konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Sarıkamış konumuna hareket edecek trenlerin Kars vaktinde ayrılmaları ve Sarıkamış vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Kars konumundan Sarıkamış konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kars konumundan Sarıkamış konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Sarıkamış konumundan Kars konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kars konumundan Sarıkamış konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Kapat

Teşekkür ederiz! Sunduğumuz fırsatlar için tüm başvurularımız doldu. Lütfen yeni kayıtlar için birkaç gün içinde tekrar deneyiniz.