• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Alaşehir - Banaz arası tren bulun En ucuz fiyat 16,99 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

İle Tren

Yarın

İle Tren

2 Gün

Rentalcars.com

Banaz şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Alaşehir ile Banaz arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Alaşehir konumundan Banaz konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 19,59 TL iken, Alaşehir konumundan Banaz konumuna sadece 16,99 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Alaşehir noktasından Banaz istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Alaşehir ile Banaz ile tren

En iyi fiyat 16,99 TL
Yolculuk süresi 3 sa 13 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 02:12
Son kalkış 02:12
Mesafe 116 km

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
1
Firma
1
En düşük
16,99 TL
En yüksek
20 TL

Alaşehir - Banaz

Aylık

Ayın en iyi fiyatları

Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 3 sa 13 dk
Alaşehir - Banaz
02:12 - 05:25
20 TL

Alaşehir konumundan Banaz konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Alaşehir Banaz arası hizmet veren tren hattı 3 sa 13 dk kadar sürer. İlk tren saat 02:12, sonuncusu ise saatler 02:12 gösterdiğinde hareket eder.

Alaşehir ve Banaz konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Banaz konumuna hareket edecek trenlerin Alaşehir vaktinde ayrılmaları ve Banaz vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Alaşehir Banaz arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Trenle Alaşehir konumundan Banaz konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Alaşehir konumundan Banaz konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Banaz konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Alaşehir konumundan Banaz konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Alaşehir konumundan Banaz konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Kapat

Teşekkür ederiz! Sunduğumuz fırsatlar için tüm başvurularımız doldu. Lütfen yeni kayıtlar için birkaç gün içinde tekrar deneyiniz.