• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Pozantı - Bor arası tren bulun En ucuz fiyat 15,41 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

İle Tren

Yarın

İle Tren

2 Gün

Rentalcars.com

Bor şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Virail üzerinden Pozantı ile Bor arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Pozantı konumundan Bor konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Pozantı konumundan Bor konumuna 15,41 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Bor konumuna biletler ortalama 15,41 TL kadar tutar.

Hangi şirketler sizi Pozantı noktasından Bor istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Pozantı ile Bor arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Pozantı ile Bor ile tren

En iyi fiyat 15,41 TL
Yolculuk süresi 1 sa 51 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 21:03
Son kalkış 21:03
Mesafe 56 km

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
1
Firma
1
En düşük
15,41 TL
En yüksek
15,41 TL

Pozantı - Bor

Aylık

Ayın en iyi fiyatları

Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 1 sa 51 dk
Pozantı - Bor
21:03 - 22:54
15,41 TL

Bor konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Pozantı Bor arası hizmet veren tren hattı 1 sa 51 dk kadar sürer. İlk tren saat 21:03, sonuncusu ise saatler 21:03 gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlar Pozantı - Bor hattında hizmet vermektedir?

Bor konumuna, Pozantı vaktinde hareket edip hedefine Bor vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Pozantı Bor arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Pozantı konumundan Bor konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Pozantı konumundan Bor konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Bor konumundan Pozantı konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Pozantı konumundan Bor konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

Kapat

Teşekkür ederiz! Sunduğumuz fırsatlar için tüm başvurularımız doldu. Lütfen yeni kayıtlar için birkaç gün içinde tekrar deneyiniz.