Tren Pozantı - Bor ₺56,33'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺56,33

Pozantı - Bor arası tren yolculuğu

Pozantı'dan Bor'ye tren ile yolculuk 55,81 km'dir ve 1 sa. 46 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 18:12'de ve sonuncusu 18:21'dedir. Pozantı'dan Bor'ye tren ile en az ₺56,33 veya en fazla ₺61,67 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺56,33.

En düşük fiyat₺56,33
Yolculuk Süresi1 sa. 46 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺56,33
En yüksek fiyat₺61,67
İlk Kalkış18:12
Son Kalkış18:21
Mesafe55,81 km
KalkışPozantı
VarışBor
FirmaTCDD

Pozanti - Bor Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Pozantı ile Bor arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Bor mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Pozantı konumundan Bor istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Bor konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Pozantı konumundan Bor konumuna ₺56,33 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Bor konumuna biletler ortalama ₺59,65 kadar tutar.

Hangi şirketler Pozantı ile Bor arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, Pozantı ile Bor arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Bor konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Bor konumuna ulaşmak 1 sa. 46 dk. kadar zaman alır. Pozantı konumundan hareket eden ilk tren 18:12 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 18:21 gösterdiğinde ayrılır. Bor konumuna ortalama yolculuk süresi 1 sa. 46 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 sa. 45 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Pozantı konumundan hareket eden ilk tren saat 18:12 kalkarken, sonuncusu saatler 18:21 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Bor konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Bor konumuna hareket eden trenler, Pozantı konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Pozantı konumundan Bor konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Pozantı konumundan Bor konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle, Pozantı konumundan Bor konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Pozantı konumundan Bor konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Pozanti ile Bor arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Pozantı - Bor arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Pozantı - Bor arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Pozantı - Bor arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Pozantı - Bor seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Pozanti şehrinden Bor şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Pozantı'dan Bor'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Pozantı - Bor tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺101,43 veya ortalama olarak ₺142,93 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺208,94 kadar olabilir.

Bor konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Bor konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Pozantı - Bor seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Pozantı - Bor arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Pozantı - Bor CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
3.91kg
Otobüs
4.19kg
Uçak
11.16kg
araba
8.93kg
Pozantı ile Bor arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Pozantı şehriyle Bor şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 3.91kg'dır.
Pozantı ile Bor şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Pozantı ve Bor arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı7.25kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.28kg ve araba yolculuğuna karşı 5.02kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Pozantı şehrinden Bor şehrine tren bileti ne kadardır?
Pozantı şehrinden Bor şehrine giden bir tren bileti, ₺59,65'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺56,33 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Pozantı ile Bor arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Pozantı ile Bor arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺56,33'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Pozantı ve Bor arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Pozantı şehriyle Bor şehri arası mesafe 55,81 km'dir.
Pozantı ve Bor arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Pozantı ile Bor yolculuk ortalama olarak 1 sa. 46 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Pozantı şehrinden Bor şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Pozantı ile Bor arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Pozantı konumundan Bor istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Pozantı şehrinden Bor şehrine en erken tren 18:12 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Pozantı konumundan Bor istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Pozantı şehrinden Bor şehrine en son tren 18:21 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Pozantı şehrinden Bor şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺56,33 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Pozantı şehrinden Bor şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Pozantı şehrinden Bor şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Pozantı ile Bor arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Pozantı ve Bor arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 45 dk.'dır.
Pozantı şehrinden Bor şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Pozantı ile Bor arasında doğrudan bir tren vardır.
Pozantı ile Bor arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Pozantı şehrinden Bor şehrine olan tren yolculuğu 3.91kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Pozantı'dan yerele geçin

Trend rotalar

Pozantı'dan hafta sonu kaçamakları

Pozantı'dan diğer hedefler

Bor iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar