Tren Osmaniye - Elâzığ ₺86,71'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺86,71

Osmaniye - Elâzığ arası tren yolculuğu

Osmaniye'dan Elâzığ'ye tren ile yolculuk 316,34 km'dir ve 9 sa. 12 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 10:11'de ve sonuncusu 10:42'dedir. Osmaniye'dan Elâzığ'ye tren ile en az ₺86,71 veya en fazla ₺109,53 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺86,71.

En düşük fiyat₺86,71
Yolculuk Süresi9 sa. 12 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺86,71
En yüksek fiyat₺109,53
İlk Kalkış10:11
Son Kalkış10:42
Mesafe316,34 km
KalkışOsmaniye
VarışElâzığ
FirmaTCDD

Osmaniye - Elâzığ Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Osmaniye ile Elâzığ arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Osmaniye konumundan Elâzığ konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Osmaniye konumundan Elâzığ konumuna ₺86,71 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Elâzığ konumuna biletler ortalama ₺96,09 kadar tutar.

Hangi şirketler Osmaniye ile Elâzığ arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Osmaniye ile Elâzığ arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Osmaniye konumundan Elâzığ konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Osmaniye Elâzığ arası hizmet veren tren hattı 9 sa. 12 dk. kadar sürer. İlk tren saat 10:11, sonuncusu ise saatler 10:42 gösterdiğinde hareket eder. Elâzığ konumuna ortalama yolculuk süresi 9 sa. 12 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 9 sa. 0 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Osmaniye konumundan hareket eden ilk tren saat 10:11 kalkarken, sonuncusu saatler 10:42 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Osmaniye - Elâzığ hattında hizmet vermektedir?

Elâzığ konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Osmaniye konumundan Elâzığ konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Elâzığ konumundan Osmaniye konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Elâzığ konumundan Osmaniye konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Osmaniye konumundan Elâzığ konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Osmaniye ile Elâzığ arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Osmaniye - Elâzığ arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Osmaniye - Elâzığ arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Osmaniye - Elâzığ arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Osmaniye - Elâzığ seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Osmaniye'dan Elâzığ'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Osmaniye - Elâzığ tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺30,74 veya ortalama olarak ₺69,59 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺109,53 kadar olabilir.

Elâzığ konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Elâzığ konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Osmaniye - Elâzığ seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Osmaniye - Elâzığ arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Osmaniye - Elâzığ CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
22.14kg
Otobüs
23.73kg
Uçak
63.27kg
araba
50.61kg
Osmaniye ile Elâzığ arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Osmaniye şehriyle Elâzığ şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 22.14kg'dır.
Osmaniye ile Elâzığ şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Osmaniye ve Elâzığ arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı41.13kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.59kg ve araba yolculuğuna karşı 28.47kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine tren bileti ne kadardır?
Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine giden bir tren bileti, ₺96,09'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺86,71 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Osmaniye ile Elâzığ arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Osmaniye ile Elâzığ arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺86,71'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Osmaniye ve Elâzığ arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Osmaniye şehriyle Elâzığ şehri arası mesafe 316,34 km'dir.
Osmaniye ve Elâzığ arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Osmaniye ile Elâzığ yolculuk ortalama olarak 9 sa. 12 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Osmaniye ile Elâzığ arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Osmaniye konumundan Elâzığ istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine en erken tren 10:11 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye konumundan Elâzığ istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine en son tren 10:42 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺86,71 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Osmaniye ile Elâzığ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Osmaniye ve Elâzığ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 0 dk.'dır.
Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Osmaniye ile Elâzığ arasında doğrudan bir tren vardır.
Osmaniye ile Elâzığ arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Osmaniye şehrinden Elâzığ şehrine olan tren yolculuğu 22.14kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Osmaniye'dan yerele geçin

Trend rotalar

Osmaniye'dan diğer hedefler

Elâzığ iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar