Tren Osmaniye - Fevzipaşa ₺25,04'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺25,04

Osmaniye - Fevzipaşa arası tren yolculuğu

Osmaniye'dan Fevzipaşa'ye tren ile yolculuk 34,75 km'dir ve 1 sa. 15 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 10:11'de ve sonuncusu 10:42'dedir. Osmaniye'dan Fevzipaşa'ye tren ile en az ₺25,04 veya en fazla ₺32,58 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺25,04.

En düşük fiyat₺25,04
Yolculuk Süresi1 sa. 15 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺25,04
En yüksek fiyat₺32,58
İlk Kalkış10:11
Son Kalkış10:42
Mesafe34,75 km
KalkışOsmaniye
VarışFevzipaşa
FirmaTCDD

Osmaniye ile Fevzipaşa arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Osmaniye konumundan Fevzipaşa konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Osmaniye konumundan Fevzipaşa konumuna ₺25,04 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Fevzipaşa konumuna biletler ortalama ₺26,14 kadar tutar.

Hangi şirketler Osmaniye ile Fevzipaşa arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Osmaniye ile Fevzipaşa arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Fevzipaşa konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Fevzipaşa konumuna ulaşmak 1 sa. 15 dk. kadar zaman alır. Osmaniye konumundan hareket eden ilk tren 10:11 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 10:42 gösterdiğinde ayrılır. Fevzipaşa konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 sa. 15 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 sa. 15 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 10:11, sonuncusu ise saatler 10:42 gösterdiğinde Osmaniye konumundan hareket eder.

Osmaniye ve Fevzipaşa konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Fevzipaşa konumuna hareket eden trenler vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Osmaniye konumundan Fevzipaşa konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Osmaniye konumundan Fevzipaşa konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Fevzipaşa konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Osmaniye konumundan Fevzipaşa konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Osmaniye konumundan Fevzipaşa konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Osmaniye - Fevzipaşa arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Osmaniye - Fevzipaşa arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Osmaniye - Fevzipaşa arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Osmaniye - Fevzipaşa seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Osmaniye'dan Fevzipaşa'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Osmaniye - Fevzipaşa tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺0,00 veya ortalama olarak ₺18,15 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺32,58 kadar olabilir.

Fevzipaşa konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Fevzipaşa konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Osmaniye - Fevzipaşa seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Osmaniye - Fevzipaşa arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Osmaniye - Fevzipaşa CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
2.43kg
Otobüs
2.61kg
Uçak
6.95kg
araba
5.56kg
Osmaniye ile Fevzipaşa arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Osmaniye şehriyle Fevzipaşa şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 2.43kg'dır.
Osmaniye ile Fevzipaşa şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Osmaniye ve Fevzipaşa arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı4.52kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.18kg ve araba yolculuğuna karşı 3.13kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Osmaniye şehrinden Fevzipaşa şehrine tren bileti ne kadardır?
Osmaniye şehrinden Fevzipaşa şehrine giden bir tren bileti, ₺26,14'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺25,04 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Osmaniye ile Fevzipaşa arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Osmaniye ile Fevzipaşa arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺25,04'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Osmaniye ve Fevzipaşa arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Osmaniye şehriyle Fevzipaşa şehri arası mesafe 34,75 km'dir.
Osmaniye ve Fevzipaşa arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Osmaniye ile Fevzipaşa yolculuk ortalama olarak 1 sa. 15 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 15 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Osmaniye şehrinden Fevzipaşa şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Osmaniye ile Fevzipaşa arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Osmaniye konumundan Fevzipaşa istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Fevzipaşa şehrine en erken tren 10:11 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye konumundan Fevzipaşa istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Fevzipaşa şehrine en son tren 10:42 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye şehrinden Fevzipaşa şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺25,04 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Osmaniye şehrinden Fevzipaşa şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Osmaniye şehrinden Fevzipaşa şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Osmaniye ile Fevzipaşa arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Osmaniye ve Fevzipaşa arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 15 dk.'dır.
Osmaniye şehrinden Fevzipaşa şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Osmaniye ile Fevzipaşa arasında doğrudan bir tren vardır.
Osmaniye ile Fevzipaşa arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Osmaniye şehrinden Fevzipaşa şehrine olan tren yolculuğu 2.43kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Osmaniye'dan yerele geçin

Trend rotalar

Osmaniye'dan hafta sonu kaçamakları

Osmaniye'dan diğer hedefler

Fevzipaşa iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar