Tren Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş ₺37,19'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺37,19

Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası tren yolculuğu

Osmaniye'dan Türkoğlu, Kahramanmaraş'ye tren ile yolculuk 63,7 km'dir ve 2 sa. 8 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 10:11'de ve sonuncusu 10:42'dedir. Osmaniye'dan Türkoğlu, Kahramanmaraş'ye tren ile en az ₺37,19 veya en fazla ₺47,68 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺37,19.

En düşük fiyat₺37,19
Yolculuk Süresi2 sa. 8 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺37,19
En yüksek fiyat₺47,68
İlk Kalkış10:11
Son Kalkış10:42
Mesafe63,7 km
KalkışOsmaniye
VarışTürkoğlu, Kahramanmaraş
FirmaTCDD

Virail üzerinden Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Osmaniye konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Osmaniye konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ₺37,19 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna biletler ortalama ₺39,58 kadar tutar.

Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ulaşmak 2 sa. 8 dk. kadar zaman alır. Osmaniye konumundan hareket eden ilk tren 10:11 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 10:42 gösterdiğinde ayrılır. Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ortalama yolculuk süresi 2 sa. 8 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 2 sa. 8 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Osmaniye konumundan hareket eden ilk tren saat 10:11 kalkarken, sonuncusu saatler 10:42 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş hattında hizmet vermektedir?

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna hareket eden trenler vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Osmaniye konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Türkoğlu, Kahramanmaraş konumundan Osmaniye konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle, Osmaniye konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Osmaniye konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Osmaniye'dan Türkoğlu, Kahramanmaraş'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺9,20 veya ortalama olarak ₺31,17 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺47,68 kadar olabilir.

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Osmaniye - Türkoğlu, Kahramanmaraş CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
4.46kg
Otobüs
4.78kg
Uçak
12.74kg
araba
10.19kg
Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Osmaniye şehriyle Türkoğlu, Kahramanmaraş şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 4.46kg'dır.
Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Osmaniye ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı8.28kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.32kg ve araba yolculuğuna karşı 5.73kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Osmaniye şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine tren bileti ne kadardır?
Osmaniye şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine giden bir tren bileti, ₺39,58'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺37,19 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺37,19'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Osmaniye ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Osmaniye şehriyle Türkoğlu, Kahramanmaraş şehri arası mesafe 63,7 km'dir.
Osmaniye ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş yolculuk ortalama olarak 2 sa. 8 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 8 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Osmaniye şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Osmaniye konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine en erken tren 10:11 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Osmaniye şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine en son tren 10:42 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Osmaniye şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺37,19 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Osmaniye şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Osmaniye şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Osmaniye ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 8 dk.'dır.
Osmaniye şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında doğrudan bir tren vardır.
Osmaniye ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Osmaniye şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine olan tren yolculuğu 4.46kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Osmaniye'dan yerele geçin

Trend rotalar

Osmaniye'dan hafta sonu kaçamakları

Osmaniye'dan diğer hedefler

Türkoğlu, Kahramanmaraş iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar