Tren Ceyhan - Türkoğlu, Kahramanmaraş ₺24,12'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Ceyhan - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası tren yolculuğu

Ceyhan'dan Türkoğlu, Kahramanmaraş'ye tren ile yolculuk 96,25 km'dir ve 2 sa. 46 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 09:35'de ve sonuncusu 09:59'dedir. Ceyhan'dan Türkoğlu, Kahramanmaraş'ye tren ile en az ₺24,12 veya en fazla ₺60,57 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺24,12.

En düşük fiyat₺24,12
Yolculuk Süresi2 sa. 46 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺24,12
En yüksek fiyat₺60,57
İlk Kalkış09:35
Son Kalkış09:59
Mesafe96,25 km
KalkışCeyhan
VarışTürkoğlu, Kahramanmaraş
FirmaTCDD

Virail üzerinden Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası ucuz biletler

Virail ile Ceyhan Türkoğlu, Kahramanmaraş istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Ceyhan konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ceyhan konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ₺24,12 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺50,99 kadardır.

Hangi şirketler Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında seferler düzenliyor?

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Ceyhan konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna ulaşmak 2 sa. 46 dk. kadar zaman alır. Ceyhan konumundan hareket eden ilk tren 09:35 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 09:59 gösterdiğinde ayrılır. Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna trenle ulaşmak ortalama 2 sa. 46 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 2 sa. 44 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 09:35, sonuncusu ise saatler 09:59 gösterdiğinde Ceyhan konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna tren seferleri bulunur?

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna hareket eden trenler, Ceyhan konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Ceyhan konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ceyhan konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle, Ceyhan konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ceyhan konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Ceyhan - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ceyhan - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ceyhan - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ceyhan - Türkoğlu, Kahramanmaraş seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Ceyhan'dan Türkoğlu, Kahramanmaraş'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ceyhan - Türkoğlu, Kahramanmaraş tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺18,41 veya ortalama olarak ₺37,62 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺60,38 kadar olabilir.

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Türkoğlu, Kahramanmaraş konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ceyhan - Türkoğlu, Kahramanmaraş seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ceyhan - Türkoğlu, Kahramanmaraş arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ceyhan - Türkoğlu, Kahramanmaraş CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
6.74kg
Otobüs
7.22kg
Uçak
19.25kg
araba
15.4kg
Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ceyhan şehriyle Türkoğlu, Kahramanmaraş şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 6.74kg'dır.
Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ceyhan ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı12.51kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.48kg ve araba yolculuğuna karşı 8.66kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ceyhan şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine tren bileti ne kadardır?
Ceyhan şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine giden bir tren bileti, ₺50,99'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺24,12 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺24,12'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ceyhan ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ceyhan şehriyle Türkoğlu, Kahramanmaraş şehri arası mesafe 96,25 km'dir.
Ceyhan ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş yolculuk ortalama olarak 2 sa. 46 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 44 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ceyhan şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Ceyhan konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ceyhan şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine en erken tren 09:35 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ceyhan konumundan Türkoğlu, Kahramanmaraş istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ceyhan şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine en son tren 09:59 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ceyhan şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺24,12 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ceyhan şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ceyhan şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ceyhan ve Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 44 dk.'dır.
Ceyhan şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arasında doğrudan bir tren vardır.
Ceyhan ile Türkoğlu, Kahramanmaraş arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ceyhan şehrinden Türkoğlu, Kahramanmaraş şehrine olan tren yolculuğu 6.74kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ceyhan'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ceyhan'dan hafta sonu kaçamakları

Ceyhan'dan diğer hedefler

Türkoğlu, Kahramanmaraş iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar