Arifiye - Tavşanlı arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Tavşanlı şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 59,44TL
Yolculuk süresi 5 sa 26 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 17:00
Son kalkış: 17:00
Mesafe 149km

Arifiye ile Tavşanlı arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile Arifiye Tavşanlı istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Arifiye ile Tavşanlı arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Arifiye ile Tavşanlı arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Arifiye konumundan Tavşanlı konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Arifiye konumundan Tavşanlı konumuna ortalama tren fiyatları 59,44 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Arifiye konumundan Tavşanlı konumuna fiyatlar yaklaşık 59,44 TL civarındadır.

Arifiye - Tavşanlı arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Arifiye Tavşanlı arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Arifiye - Tavşanlı hattında hizmet vermektedir?

Tavşanlı konumuna hareket edecek trenlerin Arifiye vaktinde ayrılmaları ve Tavşanlı vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Arifiye konumundan Tavşanlı konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Arifiye konumundan Tavşanlı konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 1 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Arifiye konumundan Tavşanlı konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 5 hours and 26 minutes gibi bir sürede Tavşanlı konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 5 hours and 26 minutes kadar sürer. Tavşanlı konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 17:09 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Arifiye konumunu saatler 17:09 gösterdiğinde terkeder.