Tren Arifiye - Afyon ₺190,90'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺190,90

Arifiye - Afyon arası tren yolculuğu

Arifiye'dan Afyon'ye tren ile yolculuk 218,36 km'dir ve 5 sa. 52 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:33'de ve sonuncusu 08:33'dedir. Arifiye'dan Afyon'ye tren ile en az ₺190,90 veya en fazla ₺259,01 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺190,90.

En düşük fiyat₺190,90
Yolculuk Süresi5 sa. 52 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺190,90
En yüksek fiyat₺259,01
İlk Kalkış08:33
Son Kalkış08:33
Mesafe218,36 km
KalkışArifiye
VarışAfyon
FirmaTCDD

Arifiye - Afyonkarahisar Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail üzerinden Arifiye ile Afyon arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Arifiye Afyon arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Arifiye konumundan Afyon konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Arifiye konumundan Afyon konumuna ortalama tren fiyatları ₺245,02 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺190,90 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler Arifiye ile Afyon arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Arifiye ile Afyon arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Afyon konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Afyon konumuna hareket eden ilk tren saat 08:33 sonuncusu ise 08:33 kalkar. Arifiye konumundan Afyon konumuna gitmek için gereken süre 5 sa. 52 dk.. Afyon konumuna hareket eden ilk tren saati 08:33 iken, sonuncusu saatler 08:33 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 5 sa. 52 dk., ama en hızlı trenler sizi Afyon konumuna 5 sa. 52 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Arifiye ve Afyon konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Afyon konumuna hareket eden trenler, Arifiye konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Trenle Arifiye konumundan Afyon konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Afyon konumundan Arifiye konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 0 güzergahlarının direkt, 1 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Afyon konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Afyon konumundan Arifiye konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Arifiye ile Afyonkarahisar arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Arifiye - Afyon arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Arifiye - Afyon arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Arifiye - Afyon arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Arifiye - Afyon seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Arifiye şehrinden Afyonkarahisar şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺37,74 ile ₺259,01 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 85%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Arifiye'dan Afyon'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Arifiye - Afyon tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺159,24 veya ortalama olarak ₺185,19 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺206,00 kadar olabilir.

Afyon konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Afyon konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Arifiye - Afyon seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Arifiye - Afyon arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Arifiye - Afyon CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
15.29kg
Otobüs
16.38kg
Uçak
43.67kg
araba
34.94kg
Arifiye ile Afyon arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Arifiye şehriyle Afyon şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 15.29kg'dır.
Arifiye ile Afyon şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Arifiye ve Afyon arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı28.38kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.09kg ve araba yolculuğuna karşı 19.65kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Arifiye şehrinden Afyon şehrine tren bileti ne kadardır?
Arifiye şehrinden Afyon şehrine giden bir tren bileti, ₺245,02'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺190,90 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Arifiye ile Afyon arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Arifiye ile Afyon arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺190,90'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Arifiye ve Afyon arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Arifiye şehriyle Afyon şehri arası mesafe 218,36 km'dir.
Arifiye ve Afyon arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Arifiye ile Afyon yolculuk ortalama olarak 5 sa. 52 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 5 sa. 52 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Arifiye şehrinden Afyon şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Arifiye ile Afyon arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Arifiye konumundan Afyon istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Arifiye şehrinden Afyon şehrine en erken tren 08:33 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Arifiye konumundan Afyon istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Arifiye şehrinden Afyon şehrine en son tren 08:33 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Arifiye şehrinden Afyon şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺190,90 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Arifiye ile Afyon arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Arifiye ve Afyon arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 5 sa. 52 dk.'dır.
Arifiye şehrinden Afyon şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Arifiye ile Afyon arasında doğrudan bir tren vardır.
Arifiye ile Afyon arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Arifiye şehrinden Afyon şehrine olan tren yolculuğu 15.29kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Arifiye'dan yerele geçin

Trend rotalar

Arifiye'dan hafta sonu kaçamakları

Arifiye'dan diğer hedefler

Afyon iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar