Polatlı - Afyon arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 37,99TL
Yolculuk süresi 4 sa 50 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 08:51
Son kalkış: 17:26
Mesafe 161km

Polatlı ile Afyon arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Polatlı ile Afyon arasında seferler düzenliyor?

Afyon konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Afyon konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Polatlı konumundan Afyon konumuna ortalama tren fiyatları 39,24 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Polatlı konumundan Afyon konumuna fiyatlar yaklaşık 37,99 TL civarındadır.

Polatlı - Afyon arası trenler


Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlar Polatlı - Afyon hattında hizmet vermektedir?

Afyon konumuna hareket eden trenler Polatlı YHT vaktinde hareket eder ve oraya Afyon A.Çetinkaya vaktinde ulaşır.

Polatlı konumundan Afyon konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Polatlı konumundan Afyon konumuna her gün 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 3 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Afyon konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Afyon konumuna trenle ulaşmak ortalama 4 hours and 56 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 4 hours and 32 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:10, sonuncusu ise saatler 17:10 gösterdiğinde Polatlı konumundan hareket eder.