Uşak - Afyon arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 13,99TL
Yolculuk süresi 2 sa 27 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 01:47
Son kalkış: 01:47
Mesafe 99km

Uşak ile Afyon arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Afyon mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Uşak konumundan Afyon istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Uşak ile Afyon arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Afyon konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Afyon konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Uşak konumundan Afyon konumuna ortalama tren fiyatları 23,99 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Uşak konumundan Afyon konumuna fiyatlar yaklaşık 13,99 TL civarındadır.

Uşak - Afyon arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Afyon konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Afyon konumuna, Uşak vaktinde hareket edip hedefine Afyon A.Çetinkaya vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle Uşak konumundan Afyon konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Uşak konumundan Afyon konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Afyon konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Afyon konumuna hareket eden ilk tren saat 01:12, son tren ise saatler 01:12 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 2 hours and 27 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 2 hours and 27 minutes gibi bir sürede Afyon konumuna ulaşabilirsiniz.