Uşak - Çay arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Çay şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17 TL
Yolculuk süresi 3 sa 14 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 01:03
Son kalkış: 01:03
Mesafe 141km

Virail üzerinden Uşak ile Çay arası ucuz biletler

Virail ile Uşak Çay istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Uşak ile Çay arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Çay konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Uşak konumundan Çay konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Uşak konumundan Çay konumuna ortalama tren fiyatları 61,23 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Uşak konumundan Çay konumuna fiyatlar yaklaşık 17,48 TL civarındadır.

Uşak - Çay arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlar Uşak - Çay hattında hizmet vermektedir?

Çay konumuna hareket edecek trenlerin Uşak vaktinde ayrılmaları ve Çay vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Uşak konumundan Çay konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Uşak konumundan Çay konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Çay konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 3 hours gibi bir sürede Çay konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 3 hours kadar sürer. Çay konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 01:03 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Uşak konumunu saatler 01:03 gösterdiğinde terkeder.