Ceyhan - Adana arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7,50TL
Yolculuk süresi 41 dak
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 17:05
Son kalkış: 17:05
Mesafe 46km

Ceyhan ile Adana arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Ceyhan ile Adana arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Ceyhan ile Adana arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ceyhan konumundan Adana konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 21,70 TL iken, Ceyhan konumundan Adana konumuna sadece 7,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Ceyhan - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
8,98 TL Tümünü gör Tümünü gör 8,98 TL Tümünü gör 8,98 TL Tümünü gör

Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Ceyhan ve Adana konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Adana konumuna, Ceyhan vaktinde hareket edip hedefine Adana vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Ceyhan konumundan Adana konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ceyhan konumundan Adana konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Ceyhan konumundan Adana konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana konumuna hareket eden ilk tren saat 17:11, son tren ise saatler 17:02 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 45 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 47 minutes gibi bir sürede Adana konumuna ulaşabilirsiniz.