Ceyhan - Gölbaşı, Adıyaman arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,49TL
Yolculuk süresi 4 sa 23 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 09:18
Son kalkış: 09:18
Mesafe 177km

Ceyhan ile Gölbaşı, Adıyaman arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Gölbaşı, Adıyaman mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ceyhan konumundan Gölbaşı, Adıyaman istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ceyhan ile Gölbaşı, Adıyaman arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, Ceyhan ile Gölbaşı, Adıyaman arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ceyhan konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Ceyhan konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna ortalama tren fiyatları 19,22 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ceyhan konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna fiyatlar yaklaşık 17,49 TL civarındadır.

Ceyhan - Gölbaşı, Adıyaman arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlar Ceyhan ve Gölbaşı, Adıyaman konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Gölbaşı, Adıyaman konumuna hareket edecek trenlerin Ceyhan vaktinde ayrılmaları ve Gölbaşı Gar vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Ceyhan konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ceyhan konumundan Gölbaşı, Adıyaman konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Gölbaşı, Adıyaman konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Gölbaşı, Adıyaman konumuna trenle ulaşmak ortalama 4 hours and 15 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 4 hours and 23 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 09:11, sonuncusu ise saatler 09:02 gösterdiğinde Ceyhan konumundan hareket eder.