Tren Ceyhan - Malatya ₺31,30'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺31,30

Ceyhan - Malatya arası tren yolculuğu

Ceyhan'dan Malatya'ye tren ile yolculuk 260,49 km'dir ve 6 sa. 57 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 09:35'de ve sonuncusu 09:59'dedir. Ceyhan'dan Malatya'ye tren ile en az ₺31,30 veya en fazla ₺78,61 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺31,30.

En düşük fiyat₺31,30
Yolculuk Süresi6 sa. 57 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺31,30
En yüksek fiyat₺78,61
İlk Kalkış09:35
Son Kalkış09:59
Mesafe260,49 km
KalkışCeyhan
VarışMalatya
FirmaTCDD

Virail size, Ceyhan ile Malatya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile Ceyhan Malatya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Ceyhan konumundan Malatya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ceyhan konumundan Malatya konumuna ₺31,30 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺57,99 kadardır.

Hangi demiryolu şirketleri Ceyhan ile Malatya arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Ceyhan ile Malatya arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ceyhan konumundan Malatya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Malatya konumuna ulaşmak 6 sa. 57 dk. kadar zaman alır. Ceyhan konumundan hareket eden ilk tren 09:35 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 09:59 gösterdiğinde ayrılır. Malatya konumuna hareket eden ilk tren saat 09:35, son tren ise saatler 09:59 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 6 sa. 57 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 6 sa. 56 dk. gibi bir sürede Malatya konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Malatya konumuna tren seferleri bulunur?

Malatya konumuna hareket eden trenler, Ceyhan konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Ceyhan konumundan Malatya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Malatya konumundan Ceyhan konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Ceyhan konumundan Malatya konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ceyhan konumundan Malatya konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Ceyhan - Malatya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ceyhan - Malatya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ceyhan - Malatya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ceyhan - Malatya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Ceyhan'dan Malatya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ceyhan - Malatya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺18,41 veya ortalama olarak ₺47,28 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺78,61 kadar olabilir.

Malatya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Malatya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ceyhan - Malatya seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ceyhan - Malatya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ceyhan - Malatya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
18.23kg
Otobüs
19.54kg
Uçak
52.1kg
araba
41.68kg
Ceyhan ile Malatya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ceyhan şehriyle Malatya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 18.23kg'dır.
Ceyhan ile Malatya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ceyhan ve Malatya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı33.87kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.31kg ve araba yolculuğuna karşı 23.45kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ceyhan şehrinden Malatya şehrine tren bileti ne kadardır?
Ceyhan şehrinden Malatya şehrine giden bir tren bileti, ₺57,99'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺31,30 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ceyhan ile Malatya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ceyhan ile Malatya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺31,30'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ceyhan ve Malatya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ceyhan şehriyle Malatya şehri arası mesafe 260,49 km'dir.
Ceyhan ve Malatya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ceyhan ile Malatya yolculuk ortalama olarak 6 sa. 57 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 56 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ceyhan şehrinden Malatya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ceyhan ile Malatya arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Ceyhan konumundan Malatya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ceyhan şehrinden Malatya şehrine en erken tren 09:35 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ceyhan konumundan Malatya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ceyhan şehrinden Malatya şehrine en son tren 09:59 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ceyhan şehrinden Malatya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺31,30 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ceyhan şehrinden Malatya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ceyhan şehrinden Malatya şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ceyhan ile Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ceyhan ve Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 56 dk.'dır.
Ceyhan şehrinden Malatya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ceyhan ile Malatya arasında doğrudan bir tren vardır.
Ceyhan ile Malatya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ceyhan şehrinden Malatya şehrine olan tren yolculuğu 18.23kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ceyhan'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ceyhan'dan hafta sonu kaçamakları

Ceyhan'dan diğer hedefler

Malatya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar